2020 Rugsėjo 23 d.
Trečiadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Ligoninėje mirė trimetis berniukas

  • Įkelta: 2017-07-24
„Tauragės žinių“ inform.
informacija@taurageszinios.lt

Šiąnakt iš Lomių į Tauragės apskrities ligoninės priėmimo skyrių greitosios pagalbos automobiliu pristatytas leisgyvis trimetis. Berniuko gyvybės medikams išgelbėti nepavyko.

Tauragės ligoninės Vaikų skyriuje šiąnakt budėjęs gydytojas Arūnas Danila pasakojo, kad vaikas buvo atgabentas naktį iš sekmadienio į pirmadienį.

– Visą kelią greitosios pagalbos automobilyje berniukui buvo atliekamas išorinis širdies masažas ir dirbtinis kvėpavimas. Atvežus į ligoninę medikai tęsė vaiko reanimavimą, tačiau pastangos buvo bergždžios. Po valandos vaikas mirė, – teigė gydytojas.

Anot gydytojo, vaikas augo sveikas, paskutinį kartą pas medikus lankęsis vasario mėnesį.

Įvykio aplinkybes aiškinasi Tauragės policijos pareigūnai, pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. „Tauragės žinių“ duomenimis, išorinių smurto žymių nenustatyta.

Mažonų seniūnijos socialinio darbo organizatorė Laima Samoškienė pasakojo, kad šeima kurioje augo berniukas nebuvo problematiška. Miręs berniukas turėjo vyresnį brolį.

 

Po itin šilto ir gražaus savaitgalio į šalį vėl sugrįš krituliai. Orai bus pakankamai šilti, tačiau bene kasdien prireiks skėčio.

Šiltas gegužės rytas. Danguje virš Pagėgių – nė debesėlio. Aivaras Stumbras kopia į vėjo elektrinę „selfiukui“ 85 metrų aukštyje. Plati šypsena ir triumfas veide – Rolando Pakso žento verslas įsisuko tiesiogine to žodžio prasme. Pirmas, bet tikrai ne paskutinis. Ir tikrai ne be pagalbos iš labai įdomių rankų.
 

Ketvirtadienio vakarą ir penktadienio rytą ratuotų tauragiškių laukė nemaloni staigmena – dviejose sankryžose sutriko šviesoforų darbas. Paaiškėjo, kad gedimui įtakos turėjo sutrikęs elektros tiekimas. 

Atskirtis tarp savivaldybių išlieka didelė, o socialiniai rodikliai gerėja netolygiai, parodė Lietuvos laisvosios rinkos instituto analizė. Skirtumai tarp regionų didžiuliai: nedarbo lygis skiriasi 3 kartus, pašalpų gavėjų – 23 kartus, o vidutinis atlyginimas – šimtais eurų.

Praėjusį savaitgalį vyko bene pati įsimintiniausia abiturientų šventė – brandos atestatų įteikimo ceremonija. Iškilmingo renginio metu atestatus gavo 333 moksleiviai, sėkmingai išlaikę mokyklinius ir valstybinius brandos egzaminus. Aukščiausius valstybinių brandos egzaminų įvertinimus gavusieji buvo kviečiami į susitikimą savivaldybėje, kurio metu diskutuota apie ateities perspektyvas.

Naujausiame numeryje skaitykite: turgaus prekeiviai rugpjūčio mėnesį rengs piketą Pilies aikštėje, viešame susirinkime Tauragės gyventojai bus kviečiami išsakyti savo nuomonę apie miesto problemas. Švietimo komisija paskelbė išvadas dėl „Šaltinio“ progimnazijos vadovės Jūratės Lazdauskienės veiksmų. Šio laikraščio numeryje daug verslo naujienų: sužinokite, kiek per metus paaugo atlyginimai mūsų mieste, taip pat koks naujas maisto prekybos taškas prekiaus gruziniškais patiekalais. Pramonės gatvėje dygsta naujo autoserviso pastatas, o miesto centre veikusi kavinė „Old Grill“ išgyvena ne pačius geriausius laikus. „Tauragės žinių“ laikraštyje tradiciškai rasite straipsnį apie mūsų krašto lobį bei kitas netikėtas akimirkas, kurias užfiksavo žvejai ir grybautojai.

Savaitei baigiantis pradžiugins šiltesni ir sausesni orai. Nors danguje dar sukiosis debesys, visgi gausių kritulių jie neatneš, kai kur iškris tik vžvos vienas kitas lašas. Savaitgalį, panašu, kad bus galima mėgautis vasara – kritulių nenumatoma, vyraus maloni šiluma. 

Liepos 1-ąją baigėsi Tauragės ligoninės direktoriaus Irmanto Mockaus kadencija. Paskelbus konkursą, jį laimėjo daugiausiai balų surinkęs buvęs Šilutės Pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC) vadovas Liutauras Indriuška.

Šiandien, apie 14 val. 30 min., Tauragės ugniagesiai gelbėtojai skubėjo į Tauragės dvarą gesinti užsiliepsnojusio buto. Paaiškėjo, kad didelio pavojaus nėra, bute prisvilo puodas. 

Trys Šri Lankos demokratinės socialistinės respublikos piliečiai bėgdami nuo savo šalyje tykančių negandų leidosi į kelionę, kurios tikslas – Vokietija. Galutinio kelionės taško vyrams pasiekti nepavyko – Lietuvoje juos sulaikė Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pagėgių rinktinės pareigūnai. 

Susižalojo jaunas vyras
  • Įkelta: 2017-07-18

Šiandien, apie 13 valandą, Vasario 16-osios gatvės gyventojas ant kojų sukėlė visas specialiąsias tarnybas. Kruvinas vyras išgabentas neštuvais iš aštuntu numeriu pažymėto daugiabučio.

„WideWings“ – viena iš tauragiškių įmonių, sėkmingai pasinaudojusių Europos Sąjungos (ES) investicijomis. Bendrovės vadovas Gediminas Tamulynas pasakoja, kad priemonė „Dalinis palūkanų kompensavimas“ leido ne tik lengviau grąžinti paskolą, bet ir apsisaugoti nuo būtinybės kelti paslaugų kainas.

Praėjusią savaitę įprasta pramoga fotografijos būrelio vadovui Kęstui iš Tauragės atnešė didelį laimėjimo džiaugsmą. Kartu su mama „Kenoloto“ nuolat žaidžiantis vyras laimėjo net 30 tūkst. Eur. 

Trisdešimt metų „Šaltinio“ progimnazijai atidavusi Jūratė Lazdauskienė pateikė prašymą atleisti iš šios įstaigos direktorės pareigų. Užimamą postą moteris ketina palikti rugsėjo mėnesį, tačiau šiam vadovės sprendimui dar turi pritarti Tauragės rajono savivaldybės Taryba. Moksleivių tėvų kaltinimai neskaidrumu tapo paskutiniu lašu, perpildžiusiu J. Lazdauskienės kantrybės taurę.

Žalgirių gimnazistams pirmoji gyvenimo mokslo kelionė jau baigta. Abiturientams įteikiami brandos atestatai, po jos laukia išleistuvių linksmybės. 

Antradienį Batakiuose vyko krikščioniškos vaikų ir jaunimo stovyklos atidarymas. Į evangelikų liuteronų parapijos organizuojamą stovyklą atvyko 118 vaikų, pagalbą teikia 31 savanoris.

Lietuvos apeliacinis teismas padėjo tašką byloje, kuri eskaluojama daugiau nei keturis metus. Išnagrinėjęs skundą teismas atmetė ieškovės UAB „Timbex“ ieškinį, kuriame iš Tauragės šilumos tinklų buvo reikalauta beveik 90 tūkst. Eur sumos. Pasak bendrovės direktoriaus Mindaugo Nevardausko, pirkdama biokurą ne iš vienintelio tiekėjo, įmonė per metus sutaupė beveik trečdalį milijono eurų.

Vidurvasario numeryje skaitykite: kodėl iš direktorės pareigų pasitraukė „Šaltinio“ progimnazijos vadovė, kas laimėjo Tauragės ligoninės direktoriaus konkursą. Taip pat Tauragės šilumos tinklų pergalę teisme prieš UAB „Timbex“, naują „Pušelės“ vadovę, apie Australijoje gyvenantį tauragiškį. Sužinokite, kaip Sigitui Ozgirdui sekėsi pratybose Ukrainoje, atsinaujinusią vaikų žaidimų aikštelę ir dar daug kitų naujienų. 

Po renovacijos Aerodromo gatvės 11 daugiabučio namo rūsiuose telkšo balos. Nors statybos darbų inspektorius patvirtino numatytus kokybės reikalavimus, gyventojai „Tauragės žinių“ žurnalistę tikino, jog pamatų šiltinimo darbai atlikti netinkamai.

Tauragės teritorinės darbo biržos duomenimis, pirmąjį vasaros mėnesį darbdaviai įregistravo 492 laisvas darbo vietas, tai yra 79 mažiau nei gegužės mėnesį. Birželį mažėjo ne tik darbo pasiūla, bet ir paklausa – naujai prisiregistravo 117 bedarbių mažiau negu gegužę.

Šią savaitę Tauragės vaikų globos namų „Šaltinėlis“ teritorijoje siautėjo nepilnametė. Septyniolikmetė pasipriešino į įvykio vietą atskubėjusiems policijos pareigūnams, vienam jų – spyrė į ausį. 

Antradienį Tauragėje lankėsi projekto LISS (Lietuvių išeivijos studentų stažuotės) programos dalyviai. Šio projekto tikslas – JAV ir Kanadoje gyvenančių lietuvių vaikų supažindinimas su mūsų šalimi, jos tradicijomis ir kultūra. Gimnazistai savanoriauja įvairiuose projektuose ir renginiuose, ugdo pilietiškumą.

Tauragiškiams gerai pažįstamas fotografas Arnoldas Vydmantas, be kvietimo dalyvaujantis bemaž visuose miesto gyvenimo įvykiuose, pernai ėmėsi naujo projekto – gatvės fotografijos. Nuotraukose įamžintus atsitiktinių praeivių atvaizdus A. Vydmantas viešina „Facebooke“, dėl ko susilaukia ne vien pagyrų, bet ir kritikos. Į ją pats fotografas reaguoja aršiai – ne tik atsisako ištrinti žmonėms nepatinkančias paviešintas jų nuotraukas, bet ir „užblokuoja“ nepatenkintus socialinio tinklo vartotojus – kad jie nematytų bei negalėtų komentuoti jo veiklos. Maža to, už tai, kad pašalintų iš viešumos nuotraukas, fotografas pasiūlė susimokėti. 

Pasirodė pirmasis vasaros grybų derlius. Pasak grybautojų, Tauragės apskrities miškuose jau galima rasti voveraičių ir baravykų, tačiau parsivežti perpildytų pintinių veikiausiai nepavyks. 

Savaitgalį triukšmingai šventę Tauragės dvaro gyventojai sulaukė policijos pareigūnų vizito. Pareigūnus iškvietė vaikų saugumu susirūpinę kaimynai.