2018 Gegužės 22 d.
Antradienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Balandžio septintos dienos numerio anonsas

  • Įkelta: 2017-04-06
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Valdiškos įstaigos: vieni – it ant adatų, kiti didinasi algas. Savivaldybės kontroliuojamų įstaigų vadovai skaičiuoja 2016 metų veiklos rezultatus. „Tauragės autobusų parkas“, dalyvaujantis vežėjų konkurse ir siekdamas sumažinti veiklos sąnaudas, jau „nusirengė paskutinius marškinius“. Nuostoliai persekioja ir UAB „Tauragės vandenys“, kurie skundžiasi patyrę amortizacines išlaidas. Tačiau kitos įmonės – UAB Tauragės šilumos tinklai, UAB Tauragės butų ūkis ir „Dunokai“ – dirbo pelningai. Pastaroji, šiemet pardavusi nekilnojamąjį turtą, dividendais žada nudžiuginti smulkiuosius akcininkus, o bendrovės direktoriaus Audriaus Mosėjaus atlyginimas, šiuo metu siekiantis beveik 2000 Eur, bus padidintas dar keliais šimtais.

Pasirašyta sutartis su Marijonu Mikutavičiumi. Šį antradienį buvo galutinai susitarta su atlikėju Marijonu Mikutavičiumi. Vieno populiariausių šių dienų atlikėjų Lietuvoje pasirodymas nepriskaičiavus mokesčių atsieis 17 tūkst. Eur. Popmuzikos karalienės Džordanos Butkutės, kuri pernai pasirodė Tauragės scenoje, koncertas kainavo 13 tūkst. Eur.

Šildymo sezonas dar tęsiamas. Praėjus šiltam savaitgaliui, prognozuojami vėsesni ir permainingi orai, tad šildymo sezonas Tauragės mieste dar tęsiamas. UAB „Tauragės šilumos tinklų“ direktorius M. Nevardauskas sakė, kad pernai Tauragėje oficialiai šildymo sezonas buvo baigtas gegužės 2d.

15min tyrimas: kas sieja Arūną Pukelį ir „Lukašenkos piniginę“. Buvęs „Lukašenkos piniginės“ verslo partneris A. Pukelis neslepia savo pinigus nukreipiantis į kitas šalis ir nebelaikantis Baltarusijos prioritetu. „Niekam ne paslaptis, kad Rusijai įvestos sankcijos ir kad Baltarusijos ekonomika yra glaudžiai susijusi ir turinti ekonomines sąsajas [su Rusija], ar ne? Ir tai pasijuto ir pačioje Baltarusijoje. O aš visą laiką sakau, kad verslas – tai yra rizikų valdymas. (...) Galutiniame rezultate atsitiko, kas atsitiko – atsitiko bankrotas. Aš visuomet sakau: svarbu, kad žmogus išmintim ir protu nebankrutuotų“, – optimistinėmis gaidomis kalbėjo A. Pukelis.

Nauja rubrika – „Tauragės šauliai“. Joje straipsnis „Kęstučio apygardos didvyris – Juozas Kasperavičius-Visvydas“. Prieš 70 metų, 1947-ųjų šv. Velykų išvakarėse, gausių priešo pajėgų apsuptyje žuvo 11 Kęstučio apygardos štabo apsaugos būrio vyrų. Kitą dieną, nenorėdami pasiduoti gyvi, štabo žeminėje susisprogdino pirmasis apygardos vadas Juozas Kasperavičius-Visvydas ir jo adjutantas Albinas Biliūnas-Džiugas. Šiandien šioje vietoje (20 km nuo Tauragės) stovi kryžius ir paminklas, kurio statybas iniciavo žinomas mūsų krašto laisvės kovotojas Leonas Laurinskas. Sekmadienį J. Kasperavičiaus II kuopos šauliai rengia paminėjimą, bene garsiausiam mūsų krašto didvyrio atminimui.

Vieniems – gyvenimo būdas, kitiems – kova su kilogramais. Atėjęs pavasaris ne vieną skatina pradėti gyventi aktyviau, pasirūpinti apleistomis kūno formomis. Apie tai kalbamės su sporto klubų vadovais ir treneriais.

Šiame numeryje itin gausu sporto naujienų. Beveik visų sporto šakų atstovai skaičiuoja metų pasiekimus. Baigėsi Sekmadienio krepšinio lygos, tinklinio pirmenybės. Lemiamos kovos laukia Regionų krepšinio lygos dalyvių. Apie visą tai skaitykite balandžio 7-osios numeryje.

 

Ketvirtadienį milžiniškas, įvairiais raštais margintas kiaušinis papuošė Pagramančio pagrindinės mokyklos kiemą  . Vakar šio kiaušinio kelionę galėjo matyti ir Tauragės gyventojai. Margutį automobilio priekaboje pro Tauragę gabeno pats mokyklos vadovas Zigmas Mozuraitis. 

Arūnas Pukelis Lietuvoje žinomas kaip Švinius – žmogus, kurio bijantys prisipažįsta net policininkai. Žmogus, kuris Henytės sūnų Enriką lyg niekur nieko pavėžina automobilio bagažinėje. O kitokį Arūną Pukelį pažįsta Baltarusija – ten jis yra statybų magnatas ir vienas sėkmingiausių investuotojų iš Lietuvos. 15min.lt žurnalistas Šarūnas Čeniauskas pateikia informaciją, kaip keičiasi situacija kaimyninėje šalyje verslą plėtojusiam tauragiškiui.


 

Pavasaris yra vienas laukiamiausių sezonų, nes dienos vis ilgėja, o oras - giedrėja. Nemažai žmonių pavasario laukia dar ir dėl mažėjančių šildymo kainų. Kita vertus, Lietuvos orai kartais būna nenuspėjami, todėl kasmet pavasaris tampa tarsi loterija, kurioje arba pasiseka ir šildymo kainos krenta, arba, atvirkščiai, orai vėl atšąla ir šildymo sezonas pratęsiamas.