2018 Gruodžio 10 d.
Pirmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Balandžio 21-osios numerio anonsas

  • Įkelta: 2017-04-20
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Rytojaus numeryje skaitykite: kaip sekasi pareigūnams nepaklususiam vairuotojui kovoti prieš teisėsaugą, kokį verdiktą teismas priėmė Kultūros centro byloje, kodėl į Gruziją taip traukia tauragiškius, o taip pat apie išgražėjusią ugniagesių tvirtovę, renovuojamų daugiabučių gyventojų nuogąstavimus, artėjančius kultūrinius ir pramoginius renginius bei daug kitų naujienų.

Gėdos lentoje atsidūręs vairuotojas policiją kaltina melu. Į „Tauragės žinių“ redakciją kreipėsi policijos interneto tinklapyje, kaip vairavęs neblaivus, paviešintas Ditrichas Vidra. Vyras mina teismų slenksčius nuo praėjusių metų gruodžio, kai sustabdytas Tauragės vyriausiojo policijos komisariato patrulių atsisakė pūsti į alkotesterį. Vyras tikina vairavęs blaivus, nesutinka su teismo sprendimu, o pareigūnų parodymus vadina melagingais.

Vasaros sezoną atidarys su „Radistais“. Muzikos klubo „Rūsys“ komanda tauragiškiams turi ypatingą žinią – miesto šventės metu palepins ir elektroninės muzikos gerbėjus. Ir ne bet kuo – į vasaros sezono atidarymo vakarėlį „Liberty beach“ pakviesti Lietuvos klubinės muzikos chuliganai, jaunimo pamėgti radijo laidų vedėjai ir didžėjai „Radistai“ – Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius.

Meilės alėjos remontas pajudės iš mirties taško? Viešoje erdvėje pasipylė komentarai, jog vietoje miesto šventės renginių, pirmiausia reikėtų tvarkyti griūvantį Meilės alėjos šlaitą. Neūkiškumu kaltinami savivaldybės atstovai žada, kad tauragiškių pasivaikščiojimams pamėgtas pėsčiųjų takas likimo valiai paliktas nebus, šlaito atitaisymo planui parengti pasitektos inžinierių ir mokslininkų pajėgos.  

M. Mikutavičius :„Naujos gaisrinės pastatyti nepavyko, tačiau pasisekė modernizuoti senąją“. Respublikos gatvėje įsikūręs Tauragės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos pastatas įgavo naują veidą – baigiami pastato išorės renovavimo darbai. Paskutinius  akcentus tikimasi sudėlioti iki gegužės 4-osios, kuomet visos šalies ugniagesiai minės Šv. Florijono dieną.

Renovacijai įsibėgėjus – gyventojų skundai. Atšilus orams, intensyviai vykdomi fasadų šiltinimo ir gražinimo darbai. Tačiau ne viskas vyksta taip sklandžiai, kaip norėtųsi programos įgyvendintojams. Jau sumontavus langus, Kudirkos g. 5 namo gyventojai, nešini skundais, mina savivaldybės ir darbų rangovų slenksčius.

Teismas atmetė etnografės ieškinį. Trečiadienį Tauragės rajono apylinkės teismas atmetė iš Tauragės kultūros centro po trijų darbo dienų atleistos metodininkės-etnografės Kristinos Sulikienės civilinį ieškinį ir nusprendė atsakovo  – Tauragės Kultūros centro – naudai priteisti 750 eurų bylinėjimosi išlaidų.

Kas svarbu deklaruojant pasėlius. Nuo balandžio 10 d. prasidėjęs žemės ūkio naudmenų ir pasėlių deklaravimas pamažu įsibėgėja. Per daugiau nei savaitę Tauragės rajone ūkininkai ir žemdirbiai pateikė per 200 paraiškų. Apie pasėlių bei kitų žemės ūkio naudmenų deklaravimo tvarką, numatytas naujoves ir ne tik, kalbamės su Tauragės rajono savivaldybės Kaimo reikalų skyriaus vedėja Ramute Noreikiene.

Tautų draugystė: visi keliai veda į Gruziją. Praėjusią savaitę iš Gruzijos grįžo gausi švietimo ir ugdymo įstaigų bei savivaldybės atstovų delegacija. Tauragės moksleivių kūrybos centro vadovė, „Gruzijos bičiulių draugijos Tauragėje“ pirmininkė, Zestafonio (Gruzija) garbės pilietė nuo 2015-ųjų Jolanta Kazlauskienė sutiko papasakoti, kodėl šis kraštas tauragiškiams kaip medum pateptas – Tauragės ir Zestafonio miestų draugystė tęsiasi nuo neatmenamų laikų.

Šios ir kitos įdomybės – naujausiose „Tauragės žiniose“.

 

 

 

Įsibėgėjus pavasariui, jau pradedamas puošti iš žiemos miego pabudęs miestas. Pirmosios  pavasario „šauklės“ – našlaitės.

„Tauragės žinių“ redakcija praėjusią savaitę gavo net du renovuojamų daugiabučių namų gyventojų skundus. Tuos pačius raštus pasipiktinę žmonės pateikė ir savivaldybės institucijoms bei Tauragės butų ūkiui. Namo, esančio Vytauto g. 62, gyventojai skundžiasi ne pačios renovacijos kokybe, o tuo, kad esą estetinį tvarkomo namo vaizdą gadina tarybiniais laikais statyto lifto liekanos, be to, jiems trukdo name įsikūrusios kebabinės veikla, kurios savininkas Ahmetas Ince neva planuojantis ant minėtos pakylos statyti lauko terasą.

Politikos stebėsenos tinklas „Žinau, ką renku“ po rinkimų tesi pažadą stebėti išrinktų Seimo narių darbą. Šiuo tikslu beveik visuose Lietuvos miestuose susibūrė vietos grupės, kurios skatina jaunimo domėjimąsi rinkimais ir jų tiesioginį bendravimą su kandidatais. Praėjusį pirmadienį B. Batrušaitytės viešojoje bibliotekoje buvo apžvelgta Seimo narės Aušrinės Norkienės veikla. Politikė pripažino, kad dirbdama parlamente, vis dar mokosi daugelio dalykų.