2018 Gegužės 22 d.
Antradienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Tauragiškis „Teleloto“ buto laimėtojas netramdė ašarų

  • Įkelta: 2017-01-09

„Olifėja“ nuotraukos

„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Laimėti butą Vilniuje pretendavo penki kandidatai. Praėjusį sekmadienį, sausio 8 dieną, paaiškėjo, kas tas laimingasis. Nuo šiol iki smulkmenų įrengtas butas sostinėje, Antakalnyje, „Pušų terasų“ gyvenvietėje, priklauso Antanui Krakiui iš Tauragės.

Penkis sekmadienius iš eilės buvo renkama po vieną pretendentą butui sostinėje laimėti. Sausio 8 dieną išaušo akimirka, kai visi kandidatai susitiko „Teleloto“ studijoje ir čia turėjo traukti po voką.

– Jau tris savaites laukėme šios dienos, sunku buvo ir miegoti. Tik prieš kelias dienas pradėjau tikėti galima sėkme, net sapnavau, kad vyras traukia antrąjį voką, – pasakojo laimėtojo žmona.

Paaiškėjus, jog laimėjo butą, „Teleloto“ filmavimo metu autošaltkalvis Antanas Krakys ir turgelyje dirbanti jo žmona studijoje netramdė džiaugsmo ašarų. Nuvykę į savo naująjį butą, laimę pora pasitiko susižavėjimo kupinais šūksniais.

Antanas su žmona turi du sūnus ir visai jų šeimynai loterijoje tikrai sekasi – jau būta ne vieno laimėjimo. Ir šaldytuvas, ir automobilis, ir 10 000 senąja valiuta – litais.

– Žaidžiame nuo pat pradžių, save jau laikome „Teleloto“ gerbėjais, sekmadienis be šio žaidimo – ne sekmadienis, –  kalbėjo Antanas.

Jau planuojamas šeimos susirinkimas ir pasitarimas dėl tolimesnių veiksmų, tačiau butas Antakalnyje, „Pušų terasų“ gyvenvietėje, greičiausiai atiteks sutuoktinių anūkei.

– Dabar jai 16-ka, planuoja studijuoti Vilniuje, tad, štai, iškart turės, kur gyventi, –  kalbėjo laimėtojai.

Apsilankę ir apžiūrėję savo laimėtą butą, tauragiškiai išskubėjo namo – ten jų laukė artimieji, kurie jau ruošė šventinį sutikimą. Tačiau jau netrukus laimėtojai atvyks į Vilnių ir žengs į savo butą jau be fotoaparatų blyksčių.

Šiandien Krašto apsaugos ministerija (KAM) paskelbė privalomosios karo tarnybos šauktinių sąrašą. Iš viso Lietuvoje pašaukta 25 tūkst. 19–26 m. amžiaus jaunuolių. Tauragės karo prievolės poskyrio administruojamos teritorijos sąraše – 1266 karo prievolininkai.

Gruodžio pabaigoje Lietuvos apeliacinis teismas baigė nagrinėti bylą pagal atsakovo Romualdo Ozgirdo ir UAB „Hidroenergija“ apeliacinį skundą. Teisėjai nusprendė, kad Balskų užtvankos šeimininkai privalės valstybei sumokėti beveik 563 tūkst. Eur sumą bei beveik 100 tūkst. Eur palūkanų, kurios nukeliaus į Tauragės rajono savivaldybės biudžetą. Šis teisminis procesas – išskirtinis, mat paaiškėjo, kad į jį įtraukta buvo net LR Finansų ministerija ir Prezidentūros kanceliarija. Daugiau nei 6 metus vykusio teisminio proceso atomazgą tauragiškis verslininkas Romualdas Ozgirdas vadina nesuprantama. Esą teismai žiūri „kas pirmas į snukį davė“, o kokios bus pasekmės – niekam neįdomu.

Penktadienį „Tauragės žinių“ redakcija gavo pranešimą, apie Šešuvies senvagėje sustingusią gulbę. Vyriškis tikino, kad kreipėsi į aplinkosaugininkus ir gelbėtojus, tačiau pagalbos nesulaukė.

Šiandien, sausio 6-ąją, minima Trijų Karalių diena. Ši šventė žymi kalėdinio laikotarpio pabaigą. Tądien bažnyčiose šventinama kreida, o žmonės, jos parsinešę namo, virš durų užrašo raides K M B (Kasparas, Merkelis, Baltazaras) su kryžiukais tarp jų.