2020 Gegužės 27 d.
Trečiadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Amžinybėn iškeliavo Petras Laugalys

  • Įkelta: 2016-11-23
„Tarailių rato“ archyvo nuotrauka
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Pirmadienį mirė tauragiškis, bendruomenės „Tarailių ratas“ narys Petras Laugalys. Velionis bus pašarvotas trečiadienį vakare, laidojimo namuose prie senųjų miesto kapinių. 

P. Laugalys – vienas iš pirmųjų Tauragėje buvo įkūręs nuosavą automobilių variklių remonto įmonę. Taip pat verslininkas daugeliui pažįstamas, kaip prekyvietės Prezidento g. savininkas. Vyras buvo tremtinys, kartu su žmona užaugino dukrą ir sūnų.

Užuojautą velionio artimiesiems reiškia Tauragės politinių kalinių ir tremtinių organizacija, taip pat bendruomenės „Tarailių ratas“ nariai.

Penktadienį (lapkričio 25 d.) 9 val. Šv. Trejybės Katalikų bažnyčioje už Petrą Laugalį bus aukojamos Šv. Mišios, velionis iš laidojimo namų išnešamas 13 val.
 

Šaulių sąjunga – visuomeninė organizacija, sustiprėjusi ne tik Lietuvoje, bet ir Tauragės apskrityje. Pagrindinė sąjungos veikla – stiprinti šalies saugumą įvairiausiomis priemonėmis, pasiruošti atremti agresijas, padėti krašto apsaugos struktūroms rengti mobilizacinį rezervą, ugdyti visuomenės patriotiškumą. Artėjant lapkričio 23-iąjai, Lietuvos Kariuomenės dienai, apie tai, kaip sekasi įgyvendinti šiuos tikslus Tauragės krašte, papasakojo šauliai – Sigitas Ozgirdas ir Ričardas Dapkus.

Šiandien 10.00 prasidėjusiame neeiliniame rajono Tarybos posėdyje į vicemerės pareigas paskirta buvusi mero patarėja, 55-erių Valstiečių ir žaliųjų sąjungos narė Virginija Eičienė. 

Tauragės ligoninės akušerijos–ginekologijos ir vaikų ligų skyriuose dirba gydytoja neonatologė-pediatrė Irena Burmistrovienė. Ji gydo ir reanimuoja naujagimius, prižiūri juos nuo gimimo momento iki išrašymo į namus, mamoms aiškina natūralaus maitinimo naudą ir padeda išspręsti įvairias žindymo problemas. 

Tauragiškiams, pamėgusiems vaikštinėti Jūros upės krantine, šiuos planus teks atidėti – vanduo ryžtingai semia pėsčiųjų takelius.

„Tauragės žinias“ pasiekė informacija, jog Tauragės mieste klesti nelegalių kioskelių nuomos verslas. Šie laikini statiniai nuo neatmenamų laikų stovi ant valstybinės žemės, tačiau žemės nuomos mokesčio savivaldybei niekas nemoka, nes nėra nuomos sutarčių su jų savininkais. Vieno iš šių kioskų – esančio šalia prekybos centro „Maxima“ automobilių stovėjimo aikštelės Gedimino g. 22, savininkas yra Tarybos narys, buvęs vicemeras Silverijus Statkus. Jame yra įsikūrusi kosmetikos prekių parduotuvė „Šaltalankis“. Nelegalių kioskelių savininkai savo nekilnojamojo turto nėra įforminę nei Registrų centre, nei seniūnijoje. Miesto seniūnas Virginijus Žilius mano, jog taip yra, nes nemokėti jokių mokesčių – labai patogu.