2019 Gruodžio 14 d.
Šeštadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Šiaulių „Rotary“ klubo prezidentas – tauragiškis

  • Įkelta: 2016-06-21
Valdo Šarakvaso nuotrauka

Birželio 18 d. Šiaulių „Rotary“ klubo nariai pasirinko Tauragės krašto muziejų savo naujo Prezidento inauguracijai. Vieta ceremonijai pasirinkta neatsitiktinai – prezidentu tapęs Remigijus Mažeika yra tauragiškis.

Šiuo metu R. Mažeika  gyvena Šiauliuose, vadovauja Šiaulių ligonių kasoms.

Daugiau kaip 60 klubo narių susipažino su Tauragės kraštu ir muziejaus ekspozicijomis. Archeologijos parodą pristatė Tauragės rajono meras Sigitas Mičiulis. Svečiai buvo maloniai nustebę gamtos, etnografijos, istorijos, fotografijos ekspozicijomis. Ne vienas Šiaulių rotarietis prisipažino išgirdęs nežinomų faktų, patyręs malonių įspūdžių.

Renginio metu svečiams koncertavo jaunieji Tauragės muzikos mokyklos auklėtiniai, vėliau vyko dviejų paveikslų aukcionas, už kuriuos buvo surinkta 1500 eurų. Ši suma bus skirta vaikų socialiniams projektams remti, o patys paveikslai bus padovanoti Tauragės muzikos mokyklai.

 

Teisėsaugos nemalonėm patekęs Tauragės Martyno Mažvydo progimnazijos direktorius Vidas Misiūnas gegužės pabaigoje, nė nesulaukęs teismo sprendimo pinigų išgrobstymo baudžiamojoje byloje, pasiprašė, kad Tauragės rajono savivaldybės taryba jį atleistų iš pareigų. Taryba šį klausimą įtraukė į trečiadienį vyksiančio posėdžio darbotvarkę. Tačiau V. Misiūno sprendimas pasitraukti iš posto susvyravo. 

Tauragės rajono savivaldybės tarybos Švietimo, kultūros ir sporto komitetas nagrinėja rajono ugdymo įstaigų parengtus taupymo planus: kokių etatų galima atsisakyti ir kaip performuoti klasių komplektus, kad liktų mažiau tuščių mokymosi vietų. Ne paslaptis, labiausiai nukentės su mokymo procesu nesusiję ugdymo įstaigų darbuotojai – sargai, kūrikai, darbininkai. Jei taryba pritars pateiktam optimizavimo planui, be darbo liks dvi dešimtys mokyklos sargų.

Žalgirių mikrorajone Zumpės tvenkinio aplinką valdininkai vis dar žada paversti poilsio ir pasivaikščiojimo oaze. Savivaldybės administracijos direktorius Modestas Petraitis tikisi, kad jau kitąmet minėtoje teritorijoje prasidės darbai ir kviečia gyventojus teikti siūlymus, kaip būtų galima sutvarkyti tvenkinio pakrantę. Pinigų sutvarkyti pačiam tvenkiniui nėra.  

Vytauto gatvėje esančią kavinę „Viva VIP“ vėl užgriuvo nemalonumai. Prieš ketverius metus blogai pasijuto joje vienos Tauragės įmonės jubiliejų atšventę dalyviai. Praėjusios savaitės pabaigoje sunegalavo šioje kavinėje pietus valgiusi šeima, po ketvirtadienio gedulingų pietų, – pykinimu, viduriavimu ir aukšta temperatūra skundėsi dar daugiau žmonių. Kai kuriems prireikė medikų pagalbos. Tačiau ir šįkart kavinė atsakomybės neprisiima, maistas esą nieko dėtas. Tai greičiau būsiąs virusas. 

Po ilgų procedūrų ruošiant projektus ir skelbiant konkursus, prasidėjo atnaujinimo darbai Tauragės miesto D. Poškos ir Daržų gatvėse. Rajono savivaldybė žada – tai dar ne viskas – pokyčių sulauks ir kitos miesto bei kaimų gatvės.