2020 Gegužės 25 d.
Pirmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Lietuva ir Ukraina: pasitinkant Europos ateitį

  • Įkelta: 2016-06-06

Birželio 3 d. Tauragės rajono savivaldybės didžiojoje salėje vyko tarptautinė konferencija – „Lietuva ir Ukraina: pasitinkant Europos ateitį“. 

Konferencijoje dalyvavo svečiai iš Italijos, Ukrainos, Gruzijos Ir Lietuvos. Renginio metu buvo apžvelgiama verslo situacija Lietuvoje ir Ukrainoje, diskutuota, kokia yra švietimo ateitis bei galimybės Lietuvoje ir Ukrainoje, paliesta ir neformalaus ugdymo suaugusiems tema.

Pranešimus skaitė: Mokslų daktaras Carlo Smaldone Villani iš Italijos, Tauragės rajono savivaldybės tarybos narys Darius Stankus, Kauno kolegijos Tauragės skyriaus direktorė Diana Vaitiekienė, technikos mokslų daktarė Vitenko Tetiana iš Ukrainos, Deyneka Olena ir Bazhanova Natalia iš Ternopilio Universiteto, bei studentės iš Ukrainos.

Praėjusį ketvirtadienį Tauragės rajono savivaldybėje apsilankė „Swedbank“ Finansų instituto vadovė Odeta Bložienė. Ji susirinkusiems pristatė namų ūkių finansinės situacijos Tauragės apskrityje analizę. O. Bložienės teigimu, Tauragė – viena mažiausių ir rečiausiai apgyvendintų apskričių šalyje – praėjusiais metais rikiavosi šalies savivaldybių reitingų pabaigoje, o pagrindiniu iššūkiu vis dar išlieka investicijų į regioną pritraukimas ir migracijos pristabdymas.

Šiemet Tauragės miesto šventė, kaip niekad gausi renginiais tiek jauniems, tiek vyresniems, prasidėjo trečiadienį. O šiandien Tauragės rajono savivaldybės administracijos pastato prieigos virto Tauro ragų alėja. 

Likus kiek mažiau nei mėnesiui iki vieno didžiausių šių metų sporto įvykių – Europos futbolo čempionato – pradžios, Lietuvos pramogų ir sporto pasaulio žvaigždės dalinasi savo prognozėmis, kas, jų manymu, turėtų triumfuoti šiose pirmenybėse. Prizas už teisingą spėjimą, daugiau nei įspūdingas – vienas milijonas eurų.

Naujausio numerio anonsas
  • Įkelta: 2016-06-03

Naujausiame „Tauragės žinių“ numeryje skaitykite.

Vakar, birželio 1-ąją, kartu su UNICEF vaikų bėgimu startavusi Tauragės miesto šventė įsibėgėja. Jono Kalvano parke, prie evangelikų liuteronų bažnyčios, šįvakar smagus sujudimas. Tokios gausos žmonių šiame parke, tikriausiai, dar nėra buvę.