2019 Spalio 19 d.
Šeštadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Lietuva ir Ukraina: pasitinkant Europos ateitį

  • Įkelta: 2016-06-06

Birželio 3 d. Tauragės rajono savivaldybės didžiojoje salėje vyko tarptautinė konferencija – „Lietuva ir Ukraina: pasitinkant Europos ateitį“. 

Konferencijoje dalyvavo svečiai iš Italijos, Ukrainos, Gruzijos Ir Lietuvos. Renginio metu buvo apžvelgiama verslo situacija Lietuvoje ir Ukrainoje, diskutuota, kokia yra švietimo ateitis bei galimybės Lietuvoje ir Ukrainoje, paliesta ir neformalaus ugdymo suaugusiems tema.

Pranešimus skaitė: Mokslų daktaras Carlo Smaldone Villani iš Italijos, Tauragės rajono savivaldybės tarybos narys Darius Stankus, Kauno kolegijos Tauragės skyriaus direktorė Diana Vaitiekienė, technikos mokslų daktarė Vitenko Tetiana iš Ukrainos, Deyneka Olena ir Bazhanova Natalia iš Ternopilio Universiteto, bei studentės iš Ukrainos.

Praėjusį ketvirtadienį Tauragės rajono savivaldybėje apsilankė „Swedbank“ Finansų instituto vadovė Odeta Bložienė. Ji susirinkusiems pristatė namų ūkių finansinės situacijos Tauragės apskrityje analizę. O. Bložienės teigimu, Tauragė – viena mažiausių ir rečiausiai apgyvendintų apskričių šalyje – praėjusiais metais rikiavosi šalies savivaldybių reitingų pabaigoje, o pagrindiniu iššūkiu vis dar išlieka investicijų į regioną pritraukimas ir migracijos pristabdymas.

Šiemet Tauragės miesto šventė, kaip niekad gausi renginiais tiek jauniems, tiek vyresniems, prasidėjo trečiadienį. O šiandien Tauragės rajono savivaldybės administracijos pastato prieigos virto Tauro ragų alėja.