2020 Vasario 20 d.
Ketvirtadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Orai: artinasi ne itin malonūs pokyčiai

  • Įkelta: 2016-03-29
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Vakar šalį užliejo šilumos banga, tačiau jau nuo šiandien danguje šmėkščios debesys, vietomis lis. O nuo trečiadienio visoje šalyje dangus apsiniauks, prireiks skėčio.

Šiandien vietomis apniukę bus jau nuo pat ryto, kitur debesys atplauks tik įdienojus. Daugelyje rajonų numatomas lietus. Pūs gūsingas pietų, pietryčių krypties vėjas. 

Trečiadienį, pirmoje paros pusėje, daugelyje rajonų merks lietus. Dieną galimi pragiedruliai, pūs neramus vakarų vėjas. Dienos metu bus apie 6 laipsnius šilumos, pasirodys debesys. 

Ketvirtadienį šilumos bus šiek tiek mažiau. Pūs gūsingas vakarų vėjas. Numatomas debesuotumas, o vietomis ir lietus. Vilniaus ir Kauno apylinkėse protarpiais lis. Naktį ir ryte bus apie 5 laipsnius šilumos. Įdienojus temperatūra kils iki 8 laipsnių. Pajūryje bus vėjuota. Dangų gaubs debesys, purkš lietus. Numatoma 4–5 laipsnių temperatūra. 

Penktadienį bus dar vėsiau, pasisuks šiaurės vėjas. Pirmoje paros pusėje temperatūra sieks 1, dienos metu – 6 laipsnius šilumos. Protarpiais purkš lietus. Pajūryje temperatūra svyruos tarp 4–6 laipsnių.

Dangų gaubs debesys, numatomi krituliai.

Remiantis www.gismeteo.lt orų prognozėmis, savaitgalį oras ir vėl pradės šilti. Tikėtina, jog sekmadienį debesys pasitrauks.

 

Jau penktąjį vaiką pagimdė tauragiškiams gerai žinoma benamė Alina P. Kūdikis buvo paliktas Tauragės ligoninėje, vėliau, dėl sveikatos būklės, išvežtas į Kauno klinikas. Moteris savo vaikui nė nepasivargino uždėti vardo. Kitos keturios šios tauragiškės atžalos taip pat atiduotos į svetimas rankas. Anot specialistų, didžiausia problema – kad kontroliuoti gimdymų neleidžia nei Lietuvos įstatymai, nei tarptautinės normos.  

Skaudvilėje gyvenantys Zita ir Jonas Jakučiai tikina, kad jų sūnaus bute neįmanoma daryti remonto dėl kiauro stogo. Pasak sutuoktinių, kaltas yra Edmundas Domantas, kuris vos įsigijęs butą tame pačiame name, ėmėsi iniciatyvos pakeisti iki tol bene 40 metų tarnavusį šiferį.


Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje šią savaitę įvyko pirmasis susitikimas su atrinktais, darbą pradedančiais regionų lygmens institucinės globos pertvarkos ekspertais. Tauragei susitikime atstovavo ekspertė Marijona Janavičienė.

 

Sveikiname!
  • Įkelta: 2016-03-27

Tegul širdys prisipildo gaivaus pavasariško džiaugsmo ir vidinės darnos, o namus apgaubia ramybė, nauja viltis ir gyvenimo šviesa.

Jau šį savaitgalį Lietuvoje bus įvestas vasaros laikas. Sekmadienį, 3 valandą nakties, laikrodžių rodykles reikės pasukti valanda pirmyn.