2020 Vasario 20 d.
Ketvirtadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Miesto šventėje – Džordana Butkutė ir elektra varomas autobusas

  • Įkelta: 2016-03-25
Akimirka iš Džordanos Butkutės koncerto. Tomo Raulinavičiaus nuotrauka
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Šiandien Tauragės rajono savivaldybėje vyko darbo grupės posėdis dėl miesto šventės. Jau žinoma, jog birželio 1 dieną prasidėsiančioje šventė išvysime karinius paradus, galiūnų varžybas, sporto ir kultūrines programas bei daugiau nei 13 tūkst. eurų kainuosiantį Džordanos Butkutės šou.

Penkias dienas vyksianti Tauragės miesto šventė prasidės birželio 1-ąją dieną, „Unicef“ bėgimu. Numatyta, jog šiemet Tauragėje griaudės kariniai paradai, vyks orkestrų festivalis. Birželio 3 dieną centrinėje aikštėje vyks galiūnų varžybos, Vytauto gatvėje sportuos futbolininkai, krepšininkai ir kitų sporto šakų atstovai. 

Šventėje tradiciškai šurmuliuos „Tauro alėja“, bus atidarytas skulptoriaus Regimanto Midvikio ekslibris. Šių metų miesto šventėje bus ypač gausu renginių: vienų jų vyks Taurų nuotykių parko teritorijoje, kiti – Vasaros estradoje ar centrinėje miesto aikštėje. 

Gyventojų ir miesto svečių patogumui numatytu maršrutu kursuos autobusas. Renginio organizatoriai prasitarė, jog galbūt jis bus ekologiškas, varomas elektros energija. 

Taip pat numatyta, kad pagrindinį miesto šventės vakarą vainikuos Džordanos Butkutės šviesos ir muzikos šou. Lietuvos popmuzikos žvaigždės pasirodymas Tauragės rajono savivaldybei kainuos apie 13 tūkst. eurų.

Plačiau apie miesto šventės renginius skaitykite kitos savaitės „Tauragės žinių“ laikraštyje. 

 

Naujasis Žalgirių gimnazijos vadovas Jonas Jatautas kreipėsi į savivaldybės administraciją dėl šios mokyklos geltonojo autobusiuko perdavimo. Ugdymo įstaigos vadovas teigia, jog išlaikyti jį per brangu, pigiau – nuomoti iš kitų vežėjų.

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro duomenimis, šiais metais pirmosios aktyvios erkės jau aptiktos skirtingose Lietuvos vietose vasario pabaigoje. Jau žinoma ir apie erkių įsisiurbimo atvejus. Kadangi erkės, platinančios erkinį encefalitą ir Laimo ligą, paplitusios visoje Lietuvos teritorijoje, greitai jų aptiksime visuose miškuose ir parkuose.

Praėjusį šeštadienį partija „Tvarka ir teisingumas“ kongrese nepatvirtino Silverijaus Statkaus kandidatūros į Seimą. Partijos vadovai vis dar žvalgosi tinkamiausio kandidato ne tik Tauragės, bet ir Jurbarko-Pagėgių rinkimų apygardoje.

Kodėl Žalgirių gimnazija nusprendė atsisakyti mokyklos geltonojo autobusiuko, kas tarp kaimynų įplieskė ginčą, pareikalavusį žurnalistų įsikišimo, žygaitiškių problemas – apie tai ir dar daugiau jus informuojame naujausiame laikraščio „Tauragės žinios“ numeryje. 

Gražių artėjančių švenčių!  
  

Žygaičių seniūnas Vytautas Juška bendruomenei pristatė 2015 metų seniūnijos veiklos ataskaitą ir šiųmečius planus. Salėje gausiai susirinkę gyventojai seniūnui žarstė priekaištus. Ypač dėl apleisto bendruomenės centro pastato, kuris neaišku kam šiandien priklauso – vis dar Tauragės rajono Socialinių paslaugų centrui ar Žygaičių seniūnijai. Pastato šeimininko nėra, tačiau vienoje iš patalpų susirinkimo dieną kaip tik vyko šermenys.