2020 Vasario 21 d.
Penktadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Liberalų sąjūdžio kandidatas į Seimą – Darius Stankus

  • Įkelta: 2016-03-18
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Liberalų sąjūdis kandidatu į Seimą Tauragėje kelia savivaldybės Tarybos narį, naujai išrinktą Liberalų  Sąjūdžio Tauragės skyriaus pirmininką, verslininką Darių Stankų. 

Ketvirtadienį visuotiniame Liberalų sąjūdžio Tauragės skyriaus susirinkime buvo išrinktas naujas pirmininkas, bei patvirtintas kandidatas į Seimą. Juo tapo tauragiškis, Darius Stankus.
Pasak politiko, jo tikslas – klestinti Tauragė. Išrinktas į Seimą D. Stankus didžiausią dėmesį skirs naujų darbo vietų kūrimui Tauragės rajone, smulkaus ir vidutinio verslo aplinkos gerinimu, jaunimo nedarbo problemoms spręsti.

„Jaunimas Tauragėje norės gyventi tada, kai čia bus daugiau gerai apmokamų darbo vietų, kokybiškos medicinos ir švietimo paslaugų, galimybė turiningai leisti laisvalaikį bei saugiai auginti vaikus. Iki šiol buvo daug investuota į miesto ir kaimo infrastruktūros gerinimą, tačiau to neužtenka. Planuoju daugiau dėmesio kreipti regioninei politikai - numatant priemones investicijų pritraukimui, darbo vietų steigimui, gyvenamosios aplinkos gerinimui, grįžtančiųjų iš emigracijos ir didmiesčių jaunimo skatinimui. Šioje srityje dirbu jau daugiau kaip 10 metų ir žinau kokių sprendimų reikia Tauragei“, - teigia D. Stankus.

D. Stankaus planus palaiko Liberalų sąjūdžio kandidatas į Ministrus Pirmininkus Eligijus Masiulis. 

„Atėjo laikas Lietuvos valstybės vairą patikėti naujos kartos, profesionaliems politikams, kurie aktyviai prisideda kuriant Lietuvą, kurioje norisi gyventi. Gerai pažįstų Darių Stankų – tai atsakingas ir aukštos moralės politikas, kuris gerai išmano, kaip kurti palankias verslui sąlygas ir naujas darbo vietas Lietuvos regionuose“, - teigė liberalų lyderis E. Masiulis.

D. Stankus yra įgijęs Vilniaus Universiteto verslo vadybos Magistro laipsnį ir keturių užsienio universitetų tarptautinio verslo vadovų Magistro laipsnį. Tauragiškiams yra žinomas, kaip Tauragės krašto verslininkas, politikas, Tauragės Apskrities Verslininkų Asociacijos tarybos narys, aktyvus visuomenininkas.

Po studijų į Tauragę grįžęs D.Stankus aktyviai dalyvauja kuriant Tauragės industrinį parką, kuriame jau veikia ne viena Skandinavijos įmonė, įkurta daugiau kaip 700 darbo vietų. Šiuo metu D. Stankus yra Tauragės r. savivaldybės tarybos narys, vadovauja savivaldybės Ekonomikos, finansų ir strateginio planavimo komitetui.

 

Ketvirtadienį Tauragės rajono savivaldybės mero kvietimu Tauragės savivaldybėje lankėsi Alytaus miesto meras Vytautas Grigaravičius ir jo komanda. Svečius iš Alytaus priėmė rajono meras Sigitas Mičiulis, mero pavaduotoja Aušrinė Norkienė, administracijos direktorius Modestas Petraitis ir jo pavaduotojas Vytautas Navickas.

Praėjusį šeštadienį Tauragės didžiajame turguje maisto produktų prekybos paviljone nebuvo prekiaujama šviežia mėsa. Gavus skundą buvo atliktas patikrinimas, aptikus higienos normų pažeidimų, laikinai sustabdyti šviežios mėsos pardavimai. Už pakartotinius pažeidimus turgaus administracijai skirta bauda.

Nei vienas valdininkų posėdis neapsieina be geriamojo vandens buteliukų ant stalų. Troškuliui malšinti per vieną Tauragės rajono savivaldybės tarybos posėdį išgeriama maždaug  40 pusės litrų talpos buteliukų vandens. Natūralu, jog kyla klausimas, kur tuos tuščius buteliukus dės savivaldybė, kai įvesta prievolė mokėti užstatą ir už plastikinę tarą. Išmesti neūkiška. 

Vietos politikai pasišovė tauragiškius išmokyti blaiviai švęsti. Bent jau valstybines bei miesto šventes – būtent todėl uždraudė šių renginių metu prekiauti alkoholiniais gėrimais, nors verslininkų tai ir nedžiugina.  

Tauragės rajono savivaldybė baiginėja konkurso procedūras ir ketina pradėti Tauragės miesto D. Poškos ir Daržų gatvės rekonstrukcijos darbus. Konkurso metu sumažėjo atliekamų darbų kainos, todėl gatvių rekonstrukcijos darbai bus įgyvendinti per vienerius metus.