2020 Kovo 30 d.
Pirmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Benamė kūdikį pagimdė malkinėje

  • Įkelta: 2016-03-18
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį dar vieną vaiką pagimdė tauragiškiams gerai žinoma benamė Alina P. Kūdikis buvo paliktas Tauragės ligoninėje, vėliau dėl sveikatos būklės išvežtas į Kauno klinikas.

Pinigėlių Tauragės gatvėse dažnai prašanti moteris malkinėje pagimdė penktąjį vaikelį. 2008 metais Alina  kūdikio susilaukė sąvartyne. 

Įvairių tarnybų atstovai siūlė moteriai likti nakvynės namuose, tačiau ji ten niekada neužsibūdavo. Vos tik būdavo nuprausta ir perrengta, ji sprukdavo atgal pas savo sugyventinį į sąvartyną.

Prieš kelerius metus teismas svarstė apriboti Alinai motinystės teises. Tąkart nuspręsta jas atimti neterminuotam laikotarpiui.


Daugiau apie šią istoriją skaitykite kitame „Tauragės žinių“ laikraštyje.

 

Liberalų sąjūdis kandidatu į Seimą Tauragėje kelia savivaldybės Tarybos narį, naujai išrinktą Liberalų  Sąjūdžio Tauragės skyriaus pirmininką, verslininką Darių Stankų. 

 

 

Ketvirtadienį Tauragės rajono savivaldybės mero kvietimu Tauragės savivaldybėje lankėsi Alytaus miesto meras Vytautas Grigaravičius ir jo komanda. Svečius iš Alytaus priėmė rajono meras Sigitas Mičiulis, mero pavaduotoja Aušrinė Norkienė, administracijos direktorius Modestas Petraitis ir jo pavaduotojas Vytautas Navickas.

Praėjusį šeštadienį Tauragės didžiajame turguje maisto produktų prekybos paviljone nebuvo prekiaujama šviežia mėsa. Gavus skundą buvo atliktas patikrinimas, aptikus higienos normų pažeidimų, laikinai sustabdyti šviežios mėsos pardavimai. Už pakartotinius pažeidimus turgaus administracijai skirta bauda.

Nei vienas valdininkų posėdis neapsieina be geriamojo vandens buteliukų ant stalų. Troškuliui malšinti per vieną Tauragės rajono savivaldybės tarybos posėdį išgeriama maždaug  40 pusės litrų talpos buteliukų vandens. Natūralu, jog kyla klausimas, kur tuos tuščius buteliukus dės savivaldybė, kai įvesta prievolė mokėti užstatą ir už plastikinę tarą. Išmesti neūkiška. 

Vietos politikai pasišovė tauragiškius išmokyti blaiviai švęsti. Bent jau valstybines bei miesto šventes – būtent todėl uždraudė šių renginių metu prekiauti alkoholiniais gėrimais, nors verslininkų tai ir nedžiugina.