2020 Vasario 17 d.
Pirmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Tauragė – renovacijos lyderė šalyje

  • Įkelta: prieš 20 val.

LR Aplinkos ministerijos nuotraukos 

„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Aplinkos ministerijoje vyko metinis šalies savivaldybių merų susitikimas daugiabučių renovacijai Lietuvoje aptarti. Jo metu Tauragės rajono savivaldybei, kaip renovacijos lyderei Lietuvoje, įteikta padėka už daugiausiai 2013–2015 m. laikotarpiu modernizuotų daugiabučių namų.

Gausiai susirinkusius savivaldybių vadovus pasveikino aplinkos ministras Kęstutis Trečiokas. Susitikime Tauragei atstovavo Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Vytautas Navickas ir daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) projektų įgyvendinimą mūsų mieste administruojančios UAB Tauragės butų ūkis direktorė Edita Vaitkutė-Zinkė.

Sėkminga renovacija, daugiabučių modernizacija – tai gero komandinio darbo rezultatas. Siekiant bendro tikslo, svarbus kiekvieno dalyvio indėlis ir pastangos, tad nuoširdžiai dėkojame visiems šio proceso dalyviams – bendrijoms, statybų ir administruojančioms įmonėms, techniniams prižiūrėtojams, Savivaldybei ir modernizuojamų namų gyventojams“, – teigė garbingą padėką „Už daugiausiai 2013–2015 m. laikotarpiu modernizuotų daugiabučių namų“ iš LR aplinkos ministro rankų priėmęs V. Navickas. 

Minėtu laikotarpiu Tauragėje  sėkmingai modernizuoti 32 daugiabučiai namai.

„Geri pavyzdžiai daro teigiamą poveikį. Aktyviau kalbama apie renovacijos naudą, sumažėjusius mokėjimus už šildymą, pagerėjusias gyvenimo sąlygas. Kol kas neturėjome problemos dėl darbų kokybės. Jeigu atsiranda kokių nors smulkių defektų, rangovai reaguoja ir geranoriškai viską sutvarko. Smagu, kad ir patys gyventojai tampa aktyviais proceso dalyviais, o ne tik pasyviais stebėtojais ir vertintojais“, – įvertinimu džiaugėsi UAB Tauragės butų ūkis direktorė E. Vaitkutė-Zinkė.

„Tauragės žinių“ inform. 

Nuo šių metų sausio 1 dienos įsigaliojo naujos 2016 metų „Energijos skirstymo operatoriaus“ (ESO) visuomeninės elektros energijos ir persiuntimo paslaugos kainos. Šiemet, palyginti su pernai, galutinės elektros kainos gyventojams sumažėjo vidutiniškai 0,2 cento už kilovatvalandę (kWh).

Su buvusia darboviete – Tauragės regiono atliekų tvarkymo centru (TRATC) – besibylinėjantis Leonas Leikus trečiadienį pateikė patikslintą ieškinį. Buvęs įmonės vadovas teismui nurodė reikalaujantis bemaž 18 tūkst. eurų neprimokėtos algos.

Kaip informuoja Tauragės rajono savivaldybė, Vasario 11 d. Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija pateikė informaciją apie vasario mėnesio šilumos kainas Lietuvoje. UAB Tauragės šilumos tinklai direktoriaus Mindaugo Nevardausko prognozė išsipildė – pagal mažiausią centralizuotai tiekiamos šilumos kainą Tauragės rajonas sugrįžo į lyderių penketuką.

Šiandien Lietuvos šaulių sąjunga – stipri  patriotinė organizacija, nuolat gausėjanti naujais nariais. Šios organizacijos ištakos siekia sunkius Lietuvai 1919-uosius metus. Įkūrėjas – V. Putvinskis-Pūtvis (1873–1929) – dvarininkas, žymus visuomenės ir kultūros veikėjas. Tarpukario metais kiekviename bažnytkaimyje veikė šaulių kuopos, kurias steigė ir joms vadovavo pradžios mokyklų mokytojai, atsargos karininkai.

Valstiečių ir žaliųjų sąjungos Tauragės skyrius išsirinko naują pirmininką. Tiksliau, pirmininkę. Ja tapo Aušrinė Norkienė, Tauragės rajono savivaldybės vicemerė. Partija A. Norkienei patikėjo ir kitą atsakingą užduotį – ji patvirtinta kandidate į Seimą artėjančiuose parlamento rinkimuose.