2019 Spalio 15 d.
Antradienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Tauragė – renovacijos lyderė šalyje

  • Įkelta: 2016-02-16

LR Aplinkos ministerijos nuotraukos 

„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Aplinkos ministerijoje vyko metinis šalies savivaldybių merų susitikimas daugiabučių renovacijai Lietuvoje aptarti. Jo metu Tauragės rajono savivaldybei, kaip renovacijos lyderei Lietuvoje, įteikta padėka už daugiausiai 2013–2015 m. laikotarpiu modernizuotų daugiabučių namų.

Gausiai susirinkusius savivaldybių vadovus pasveikino aplinkos ministras Kęstutis Trečiokas. Susitikime Tauragei atstovavo Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Vytautas Navickas ir daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) projektų įgyvendinimą mūsų mieste administruojančios UAB Tauragės butų ūkis direktorė Edita Vaitkutė-Zinkė.

Sėkminga renovacija, daugiabučių modernizacija – tai gero komandinio darbo rezultatas. Siekiant bendro tikslo, svarbus kiekvieno dalyvio indėlis ir pastangos, tad nuoširdžiai dėkojame visiems šio proceso dalyviams – bendrijoms, statybų ir administruojančioms įmonėms, techniniams prižiūrėtojams, Savivaldybei ir modernizuojamų namų gyventojams“, – teigė garbingą padėką „Už daugiausiai 2013–2015 m. laikotarpiu modernizuotų daugiabučių namų“ iš LR aplinkos ministro rankų priėmęs V. Navickas. 

Minėtu laikotarpiu Tauragėje  sėkmingai modernizuoti 32 daugiabučiai namai.

„Geri pavyzdžiai daro teigiamą poveikį. Aktyviau kalbama apie renovacijos naudą, sumažėjusius mokėjimus už šildymą, pagerėjusias gyvenimo sąlygas. Kol kas neturėjome problemos dėl darbų kokybės. Jeigu atsiranda kokių nors smulkių defektų, rangovai reaguoja ir geranoriškai viską sutvarko. Smagu, kad ir patys gyventojai tampa aktyviais proceso dalyviais, o ne tik pasyviais stebėtojais ir vertintojais“, – įvertinimu džiaugėsi UAB Tauragės butų ūkis direktorė E. Vaitkutė-Zinkė.

„Tauragės žinių“ inform.