2020 Gegužės 25 d.
Pirmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Prie Meižio poilsiavietės rastas sprogmuo

  • Įkelta: 2016-02-19
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Šiandien priešpiet netoli Meižio tvenkinio rastas sprogmuo. Sulėkė specialiosios tarnybos – medikai, ugniagesiai, policijos pareigūnai, išminuotojai. Sprogmenį rado žmogus, vedžiodamas šunį.

Mortos Mikutytės nuotraukos 

Vyras apie radinį pranešė Bendrojo pagalbos centro numeriu 112. Vietą, kaip sutarė, pažymėjo palikdamas plastikinį butelį ir pagalį.

Policija nuvyko patikrinti nurodytos vietos. Įsitikinus, kad pranešimas nemelagingas, buvo iškviestos kitos tarnybos.

Pirminiais duomenimis, rastas 76 mm sprogmuo – Antrojo pasaulinio karo palikimas. Jis buvo be priekinio sprogdiklio. Atvykę Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono išminuotojai sprogmenį išsivežė sunaikinti.

Sprogmenys šioje vietovėje ne naujiena. Aplinkui esančiuose miškuose nekart jų yra radę medžiotojai.

Praėjusią savaitę socialiniame tinkle „Facebook“ paplito nemaloni žinia: ligoninėje, druskų kambaryje, buvo ištuštinta vienos lankytojos piniginė. Žurnalistų pakalbinta moteris tikino, kad ligoninėje niekam apie vagystę nepranešė, nes ir toliau teks naudotis paslaugomis, o nemalonių žvilgsnių ji nenorinti. Vis tik moteris sakė norėjusi įspėti kitus žmones, kad būtų atsargesni.

Nors Tauragė pagal renovuojamų daugiabučių namų skaičių yra vienas pirmaujančių miestų Lietuvoje, ne visi vykstančiais procesais patenkinti. Dažnas gyventojas skundžiasi masiniuose renovacijos procesuose pasigendąs kokybės. Šįkart tauragiškiai skundžiasi dėl Gedimino gatvės 33 numeriu pažymėto renovuojamo daugiabučio rangovų darbų ir prie namo palikto šiukšlyno.

Kur slėptis?
  • Įkelta: 2016-02-18

Tauragės apskrities priešgaisrinė gelbėjimo valdyba paskelbė kolektyvinės apsaugos statinių sąrašą, kurį galima rasti jų interneto svetainėje. Šio sąrašo žinojimas gali išgelbėti gyventojų gyvybes: minimuose pastatuose galima pasislėpti iškilus rimtam pavojui.

Ankstyvą ketvirtadienio rytą Dariaus ir Girėno bei Vytauto gatvių sankryžoje įmonės „Tauragės regiono keliai“ mašina, barsčiusi kelius, trenkėsi į lengvąjį automobilį. Smarkiai kelininkų apdaužytą „Toyota Auris“ skubiai teko patraukti iš sankryžos prieš patį rytinį eismo piką.

Skaudžios nelaimės kelyje, žuvę pėstieji skatina susirūpinti ne tik pėsčiųjų, bet ir vairuotojų saugumu. Partrenkus žmogų kelyje visa atsakomybė ir neretai kaltė krenta vairuotojui. Į redakciją užsukęs tauragiškis G. K. piktinasi neatsakingu pėsčiųjų elgesiu ir klausia: kokios yra pėsčiųjų pareigos?