2020 Sausio 22 d.
Trečiadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Kraštiečiai rinkosi į tradicinį susibūrimą sostinėje

  • Įkelta: 2016-02-03

Tauragės rajono savivaldybės nuotraukos

„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Tęsdami gražią ir prasmingą tradiciją, į susitikimą sostinėje savaitgalį rinkosi Tauragės kraštiečiai. Šiemet burtasi Lietuvos nacionaliniame dramos teatre.

Pasidalinti džiaugsmais ir rūpesčiais, pasitarti, kuo kiekvienas gali padėti savo gimtinei, į susitikimą atvyko nemažas būrys tauragiškių bei iš šio krašto kilusių, bet šiuo metu sostinėje gyvenančių kraštiečių.

Visus atvykusius šiltai sutiko ir pasveikino kraštiečių susibūrimo iniciatorė, „Mažosios scenos“ prezidentė Genovaitė Urmonaitė, kartu su teatro aktoriais susirinkusiems parodžiusi spektaklį „Dėdė atvažiavo“.

Už Tauragės krašto garsinimą, nuoširdų darbą, šiltų jausmų puoselėjimą savam kraštui šventės organizatorei Genovaitei Urmonaitei, kraštiečių draugijos Vilniuje pirmininkei Otilijai Klimaitienei, verslo atstovams, apie Tauragę filmą kūrusiam Gediminui Tamulynui ir jo komandai bei visiems susirinkusiems nuoširdžiai dėkojo Tauragės rajono savivaldybės meras Sigitas Mičiulis.

Šventės metu sveikinimo žodį tarė Vilniaus meras Remigijus Šimašius bei kiti iš Tauragės krašto kilę žymūs kraštiečiai.

Po sveikinimo kalbų ir nuotaikingo spektaklio kviesta kartu pavakaroti, pasidalinti prisiminimais, pasimėgauti buvimu kartu.

Renginio organizatoriai dėkoja visiems, kurie prisidėjo prie kraštiečių šventės organizavimo.