2019 Spalio 15 d.
Antradienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Daržų ir D. Poškos gatvės pasikeis neatpažįstamai

  • Įkelta: 2016-02-09

Mortos Mikutytės nuotraukos

„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Tauragės rajono savivaldybės administracija baigia derinimo procedūras ir greitu metu ketina paskelbti konkursą dėl Tauragės mieste esančių Daržų ir D. Poškos gatvių rekonstravimo darbų.

Šias gatves Savivaldybė planuoja rekonstruoti – bus paklota nauja asfalto danga, įrengti lietaus nuotekų tinklai, apšvietimas, šaligatviai, atlikti kiti gatvių rekonstravimui būtini darbai. Darbų sąmatinė vertė siekia 600 tūkst. eurų.

Anot Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus M.Petraičio, Daržų ir D. Poškos gatvių, kurių bendras ilgis yra apie pusė kilometro, rekonstravimo darbai bus finansuojami iš Savivaldybės biudžeto ir Kelių priežiūros programos lėšų.

– Jei konkurso procedūros įvyks sklandžiai, darbus bus galima pradėti 2016 m. gegužę ir užbaigti per 2–3 metus nuo sutarties pasirašymo dienos, – teigia M. Petraitis.

Tauragės rajono savivaldybės administracija taip pat ketina skelbti žvyrkelių greideriavimo, asfaltbetonio duobių taisymo, žvyravimo, kelių priežiūros žiemos metu, asfaltbetonio apdorojimo emulsija ir skaldele bei kitų kelių remonto darbų pirkimo konkursą. Taip pat kiekviena Tauragės rajono seniūnija savivaldybės administracijai turi pateikti skubaus remonto ar asfaltavimo darbų reikalaujančių gatvių sąrašą. Jo pagrindu bus sudaryta gatvių tvarkymo seniūnijose eilė ir seniūnijos gyventojai galės skaidriai ir viešai žinoti, kada bus tvarkoma juos dominanti gatvė. Šis sąrašas šiuo metu yra ruošiamas ir bus teikiamas tvirtinti rajono tarybai.