Policijos suvestinėje – vagystė bei smurtas
Įkelta:
2023-09-04
Nuotrauka
policija
Aprašymas

Tauragės apskrities policijos nuotrauka

informacija@taurageszinios.lt
A
A

Rugsėjo 1-ąją Tauragės apskrities policijai pranešta apie 2 smurtautojus ir vagystę.

Penktadienį, apie 11 val. Tauragėje, Prezidento g., žodinio konflikto metu, neblaivus (0,49 prom.) vyras, gimęs 1975 m., sukėlė fizinį skausmą moteriai, gimusiai 1975 m. Vyras sulaikytas.

Kaip teigė Tauragės apskrities VPK komunikacijos poskyrio vyresnioji specialistė Lina Banienė, nukentėjusioji buvo blaivi ir policijai apie įvykį pranešė pati. Apie šį įvykį buvo informuoti ir medikai.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo.

Tą pačią dieną apie smurtą pranešė ir dar vienas įvykį pastebėjęs asmuo. 15.25 val. namo kieme, Tauragėje, J. Navasaičio gatvėje, neblaivus (0,43 prom.) vyras, gimęs 1965 m., sukėlė fizinį skausmą moteriai, gimusiai 1968 m.

Pasak policijos atstovės, nukentėjusioji buvo blaivi ir medikų pagalbos atsisakė. Asmenys yra šeimos nariai.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo.

Rugsėjo 1-ąją pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės.

 Pranešta, kad iš prekybos centro, Tauragėje, Gedimino g., vyras, gimęs 1977 m., pavogė alkoholinių gėrimų. Nuostolis 489,79 eurai.

„Buvo gautas  prekybos centro pranešimas, kad vyras 2023 m. liepos 31 d., rugpjūčio 12 d., rugpjūčio 15 d., rugpjūčio 19 d. pavogė alkoholinių gėrimų, kurių bendra vertė 489,79 eurai“, – informavo L. Banienė.

  Nuotrauka
  nuotrauka
  Asociatyvi „Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
  Įkelta:
  prieš 1 dieną
  Tauragės apskrities policija informuoja pradėjusi ikiteisminius tyrimus dėl vagysčių iš parduotuvių.
  Nuotrauka
  nuotrauka
  Asociatyvi „Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
  Įkelta:
  2023-09-12
  Tauragės apskrities policija informuoja pradėjusi ikiteisminį tyrimą dėl rastos narkotinės medžiagos.
  Nuotrauka
  teismas
  klat.teismas.lt nuotrauka
  Įkelta:
  2023-09-11
  Tauragės apylinkės teismas paskelbė nuosprendį, kuriuo 58 metų vyras pripažintas kaltu už keturių Lietuvos teisėjų viešą pažeminimą dėl jų tiesioginių funkcijų, susijusių su teisingumo vykdymu. K. K. už nusikalstamas veikas paskirta subendrinta 1 metų ir 3 mėnesių laisvės atėmimo bausmė, jos vykdymą atidedant.
  Nuotrauka
  Įkelta:
  2023-09-08
  Tauragės apylinkės teismas paskelbė nuosprendį, kuriuo pagėgiškis ir vilnietis nuteisti už neteisėtus prisijungimus prie nuomonės formuotojos paskyros ir įmonių informacinių sistemų ir tokiu būdu gautus neviešus duomenis išplatinus kitame socialine tinkle „Discord“. D. M. už nusikalstamas veikas paskirta subendrinta 2 metų ir 6 mėnesių laisvės atėmimo bausmė, jos vykdymą atidedant, o V. M. paskirta 4000 Eur bauda.
  Nuotrauka
  dingo moteris
  „Tauragės žinių“ nuotraukų koliažas
  Įkelta:
  2023-09-06
  Tauragės apskrities policija ieško iš namų išvykusios ir negrįžusios moters.
  Nuotrauka
  policijos komentaras
  Tauragės apskrities policijos nuotrauka
  Įkelta:
  2023-09-05
  Tauragės apskrities policija atlikdama ikiteisminio tyrimo veiksmus nustatė, kad sulaukta informacijos, kuri neatitinka tikrovės.
  Nuotrauka
  policija alkotesteris.jpg
  Tauragės apskrities policijos nuotrauka
  Įkelta:
  2023-08-31
  Rugpjūčio 28 d. nuo 6.30 val. iki 9 val. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai siekdami užtikrinti eismo saugumą keliuose, vykdė transporto priemonių vairuotojų blaivumo kontrolę. Priemonės metu policijos pareigūnai Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamoje teritorijoje nustatė 4 neblaivius vairuotojus (Tauragė – 2; Šilutė – 2). Nustatyti 9 transporto priemonių vairuotojai, kurie buvo vartoję alkoholio, tačiau neviršijo nustatytos leistinos normos (Tauragė – 5; Šilutė – 2; Šilalė – 2).
  Nuotrauka
  rugsejo 1 policija
  Tauragės apskrities policijos nuotrauka
  Įkelta:
  2023-08-30
  Prasidėjus naujiems mokslo metams, kai po vasaros atostogų kiek primiršę discipliną, tvarką ir rutiną į mokyklas grįžta moksleiviai, keliuose gerokai padaugėja transporto priemonių. Policijos pareigūnai kartu su savanoriais visą pirmąją rugsėjo savaitę patruliuos perėjose prie mokyklų, tikrins vairuotojų blaivumą ir rūpinsis viešąja tvarka.