Apie sužalotą moterį pranešė medikai
Įkelta:
2023-08-30
Nuotrauka
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Aprašymas

„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka

informacija@taurageszinios.lt
A
A

Tauragės apskrities policija informuoja pradėjusi ikiteisminį tyrimą dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo.

Rugpjūčio 26-ąją, 4.25 val. iš Tauragės rajono Juodpetrių kaimo, į gydymo įstaigą Tauragėje, pristatyta sužalota moteris, gimusi 1959 m.

„Pirminiais duomenimis moterį pastūmė pažįstamas asmuo. Šias aplinkybes aiškinasi ir tiria policijos pareigūnai. Moteris buvo neblaivi“, – įvykį komentavo Tauragės apskrities VPK komunikacijos poskyrio vyresnioji specialistė Lina Banienė. 

Pasak jos, apie sužalotą moterį policijai pranešė gydymo įstaigos darbuotojai.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo.

Taip pat policija informuota ir apie automobiliu prispaustą moterį.

Rugpjūčio 20-ąją, apie 16 val. Tauragėje, Ateities take, vyras, gimęs 1969 m., važiuodamas automobiliu „VW Passat„ atbuline eiga iš stovėjimo vietos, nepastebėjo už jo sustojusio automobilio „Peugeot“, kurio vairuotoja, gimusi 1985 m., buvo išlipusi ir ją prispaudė tarp minėtų automobilių. Moteris apžiūrai pristatyta į gydymo įstaigą.

Pasak Tauragės apskrities policijos atstovės, asmenys buvo blaivūs. Apie įvykį rugpjūčio 20-ąją pareigūnams pranešė gydymo įstaigos darbuotojai.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimo. 

Nuotrauka
nuotrauka
Asociatyvi „Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
prieš 1 dieną
Tauragės apskrities policija informuoja pradėjusi ikiteisminius tyrimus dėl vagysčių iš parduotuvių.
Nuotrauka
nuotrauka
Asociatyvi „Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-09-12
Tauragės apskrities policija informuoja pradėjusi ikiteisminį tyrimą dėl rastos narkotinės medžiagos.
Nuotrauka
teismas
klat.teismas.lt nuotrauka
Įkelta:
2023-09-11
Tauragės apylinkės teismas paskelbė nuosprendį, kuriuo 58 metų vyras pripažintas kaltu už keturių Lietuvos teisėjų viešą pažeminimą dėl jų tiesioginių funkcijų, susijusių su teisingumo vykdymu. K. K. už nusikalstamas veikas paskirta subendrinta 1 metų ir 3 mėnesių laisvės atėmimo bausmė, jos vykdymą atidedant.
Nuotrauka
Įkelta:
2023-09-08
Tauragės apylinkės teismas paskelbė nuosprendį, kuriuo pagėgiškis ir vilnietis nuteisti už neteisėtus prisijungimus prie nuomonės formuotojos paskyros ir įmonių informacinių sistemų ir tokiu būdu gautus neviešus duomenis išplatinus kitame socialine tinkle „Discord“. D. M. už nusikalstamas veikas paskirta subendrinta 2 metų ir 6 mėnesių laisvės atėmimo bausmė, jos vykdymą atidedant, o V. M. paskirta 4000 Eur bauda.
Nuotrauka
dingo moteris
„Tauragės žinių“ nuotraukų koliažas
Įkelta:
2023-09-06
Tauragės apskrities policija ieško iš namų išvykusios ir negrįžusios moters.
Nuotrauka
policijos komentaras
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-09-05
Tauragės apskrities policija atlikdama ikiteisminio tyrimo veiksmus nustatė, kad sulaukta informacijos, kuri neatitinka tikrovės.
Nuotrauka
policija alkotesteris.jpg
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-08-31
Rugpjūčio 28 d. nuo 6.30 val. iki 9 val. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai siekdami užtikrinti eismo saugumą keliuose, vykdė transporto priemonių vairuotojų blaivumo kontrolę. Priemonės metu policijos pareigūnai Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamoje teritorijoje nustatė 4 neblaivius vairuotojus (Tauragė – 2; Šilutė – 2). Nustatyti 9 transporto priemonių vairuotojai, kurie buvo vartoję alkoholio, tačiau neviršijo nustatytos leistinos normos (Tauragė – 5; Šilutė – 2; Šilalė – 2).
Nuotrauka
rugsejo 1 policija
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-08-30
Prasidėjus naujiems mokslo metams, kai po vasaros atostogų kiek primiršę discipliną, tvarką ir rutiną į mokyklas grįžta moksleiviai, keliuose gerokai padaugėja transporto priemonių. Policijos pareigūnai kartu su savanoriais visą pirmąją rugsėjo savaitę patruliuos perėjose prie mokyklų, tikrins vairuotojų blaivumą ir rūpinsis viešąja tvarka.