Tauragėje sumušta moteris pagalbos sulaukė tik kitą dieną
Įkelta:
2023-01-16
Nuotrauka
KOMISARIATAS
Nuotraukos autorius:
Autoriaus nuotrauka

Tauragėje gyvenantis, anksčiau už smurtinius nusikaltimus jau teistas V. M. Tauragės apylinkės teisme vėl atsidūrė dėl savo poelgio rugsėjo pradžioje, kai girtaudamas susikivirčijo su sugyventine. 

Nukentėjusioji teisme pasakojo, kad ji su sugyventiniu V. M. gyvena jau apie 5 metus, veda bendrą ūkį. Ji teigė, kad sugyventinis jau anksčiau yra prieš ją smurtavęs: anksčiau vyras už tai jau buvo teistas ir „atsėdėjo parų“. 

Moteris pasakojo, kad rugsėjo 1-ąją, apie 18 val., jų bute įvyko konfliktas. Nukentėjusioji sugyventiniui neleido vartoti alkoholinių gėrimų. Ji teigė, kad konflikto metu tiek ji, tiek sugyventinis V. M. buvo išgėrę. Anot nukentėjusiosios, sugyventinis jai gulint lovoje ne mažiau kaip 3 kartus sudavė kumščiu į šonkaulius, kelis kartus trenkė į veidą. Moteris sakė tuo metu jautusi begalinį skausmą, o smurtautojas tiesiog nuėjo miegoti. 

Kitą dieną po pietų į sugyventinių namus atvyko vyro pusseserė, kuri, išvydusi sumuštąją,  iškvietė greitąją medicinos pagalbą.

Kaip teisme pasakojo liudytoja pripažinta pusseserė, nukentėjusioji ant liemens buvo užsidėjusi platų diržą. Ji moters paklausė, dėl ko yra užsidėjusi šį diržą, o nukentėjusioji pasakė, kad ją sumušė V. M, paminėjo, kad jai skauda šonkaulius. Buvo matyti, kad moteriai sunku kvėpuoti, o vėliau pakilo temperatūra. Liudytoja teigė, kad sumuštoji neprašė medikų pagalbos, bet matydama, kad situacija prastėja, ji pati nusprendė kreiptis į pagalbos tarnybas.  

Nukentėjusiosios teigimu, atvykę medikai ją išsivežė į Tauragės ligoninę, kurioje jai po atliktų tyrimų buvo nustatytas šonkaulio lūžis, veido sumušimas. 

Nukentėjusioji teigė, kad savo sugyventiniui V. M. pretenzijų neturi, nori toliau su juo gyventi. 

Tuo metu pats nuteistasis teisme teigė prisimenantis, kad susipyko, konfliktavo žodžiu, įvykio metu buvo stipriai apsvaigęs nuo alkoholio, gal sudavė sugyventinei kumščiu. Vyriškis sakė, kad jie dažnai pykstasi, kai būna neblaivūs. Vyras sakė, kad dėl savo nusikaltimo gailisi, ateityje pažadėjo nebesimušti. 

Teismas V. M. nuteisė 1 metų ir 4 mėnesių laisvės atėmimo bausme jos vykdymą atidedant 1 metams ir 2 mėnesiams.

 

Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
prieš 3 valandas
Nuo balandžio 1 d. įsigaliojus Lietuvos Respublikos ginklų ir šaudmenų kontrolės įstatymo pakeitimams, asmenims bus išduodami elektroniniai leidimai laikyti ar nešiotis ginklus bei apsaugos darbuotojo pažymėjimus, skelbia Lietuvos policija.
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
prieš 4 valandas
Šįryt, apie 10.30 val., šviesoforu reguliuojamoje Vytauto ir J. Tumo-Vaižganto gatvių sankryžoje susidūrė du automobiliai.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
prieš 6 valandas
Tauragės apskrities policija informuoja apie neblaivų vairuotoją Šilutės rajone.
Nuotrauka
alkotesteris
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
prieš 23 valandas
Kovo 27–29 dienomis Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, siekdami gerinti eismo saugumą Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamoje teritorijoje, vykdė neblaivių vairuotojų kontrolę.
Nuotrauka
pavojingai
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
prieš 1 dieną
Daug skaudžių eismo įvykių, kurių metu žūva ar yra sunkiai sužeidžiami žmonės, įvyksta dėl įvažiavimo į priešpriešinio eismo juostą ir Kelių eismo taisyklių nustatytos lenkimo tvarkos pažeidimo. Vieną tokių užfiksavo ir feisbuko paskyroje pasidalijo Tauragės apskrities policija.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
prieš 1 dieną
Dukart už vagystes teistas profesinį išsilavinimą turintis T. B. prieš Tauragės apylinkės teismą vasario 1 d. stojo po to, kai praėjusiais metais apšvarino automobilį.
Nuotrauka
teisejas
Įkelta:
prieš 1 dieną
Klaipėdos apygardos prokuratūros prokuroras teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje 26-erių metų šilutiškis M. V. kaltinamas artimo giminaičio – savo 19-metės sesers – nužudymu, slepiant kitus nusikaltimus. Jam pareikšti kaltinimai dėl nužudymo (Baudžiamojo kodekso (BK) 129 str. 2 d. 3 p. ir 11 p.) išžaginimo (BK 149 str. 1 d.) ir seksualinio prievartavimo (BK 150 str. 1 d.).
Nuotrauka
mercedes
Asociatyvi pexels.com nuotrauka
Įkelta:
2023-03-29
Antradienį Tauragės apskrities policija sulaukė informacijos apie bandymą priregistruoti paieškomą automobilį.
Nuotrauka
Įkelta:
2023-03-29
Šiandien 11.26 val. Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos tarnybų ryšio numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Šilalės r., Upynos sen., Naujojo Obelyno k., Mokyklos g., atvira liepsna dega namo stogas.
Nuotrauka
teism
klat.teismas.lt nuotrauka
Įkelta:
2023-03-29
Tauragės apylinkės teismas (Šilutės rūmai) baudžiamuoju įsakymu nuteisė A. T., pagaminusį ir laikiusį aparatus naminiams stipriems alkoholiniams gėrimams gaminti, taip pat pagaminusį 700 l naminių stiprių alkoholinių gėrimų ir 3118 l brogos (raugalo), ir paskyrė jam galutinę 8000 Eur baudą. Informacija skelbiama Lietuvos teismai svetainėje.
Nuotrauka
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-03-27
Šįryt pranešta, kad dega gyvenamojo namo stogas Šilutėje.
Nuotrauka
policija
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-03-22
Vis tik tikinčių, kad net ir išgėrę jie yra „puikūs“ vairuotojai, ir kad policijai jie neįklius, pasitaiko ne vienas. Praėjusios paros įvykiai tai tik patvirtina. Apie tai feisbuke skelbia Tauragės apskrities policija.