Loterijos bilietas atvėrė vartus į kalėjimą
Įkelta:
2023-01-29
Nuotrauka
kalejimas
Nuotraukos autorius:
Asociatyvi unsplash.com nuotrauka

Septynis kartus už sukčiavimą, vagystes, fizinio skausmo sukėlimą teistas O. F. niekaip negali atsikratyti senų įpročių. Pernai metų gruodį vyriškis vėl žengė per Tauragės apylinkės teismo durų slenkstį išklausyti dar vieną nuosprendį.

Bylos duomenimis, O. F.  praėjusiais metais, naktį iš birželio 24-osios į 25-ąją, būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, iš gyvenamojo namo kieme stovėjusio neužrakinto automobilio ,,Nissan“ pagrobė 520 eurų.

Nukentėjusysis ikiteisminio tyrimo metu teigė, kad automobilis priklauso jo mamai. Tą naktį, kai buvo įvykdyta vagystė, jis transporto priemonę pastatė namo kieme, automobilio neužrakino. Vaikinas su draugais buvo pirtyje ūkiniame pastate ir nepastebėjo vagišiaus, o tai, kad piniginėje neliko pinigų ir kartu su jais buvusio loterijos bilieto, pamatė ryte, kai būdamas Klaipėdoje, norėjo atsiskaityti parduotuvėje. Nukentėjusysis sakė, kad metaliniai pinigai iš piniginės nedingo. Vaikinas apie vagystę pranešė tėčiui bei policijos pareigūnams. Tėtis, apžiūrėjęs namų valdą, pastebėjo, kad po nakties buvo palikti praviri varteliai sklypo gale, nors dažniausiai jie būna uždaryti. 

Kaltinamasis O. F. savo kaltę pripažino. Vyras nurodė, kad naktį, būdamas neblaivus, išėjo pasivaikščioti po miestą. Kaltinamasis pamatė viename kieme stovintį automobilį ir spontaniškai nusprendė jį apšvarinti. Automobilio durelės buvo atrakintos. Kaltinamasis automobilyje rado piniginę, kurią atidaręs pamatė pinigus. Jis kartu iš piniginės pasiėmė ir loterijos bilietą. Piniginę vyriškis padėjo į vietą ir pasišalino iš kiemo. 

Vyras kiek vėliau patikrino parduotuvėje loterijos bilietą, už kurį gavo 3 eurus. 

Būtent loterijos bilietas ir tapo siūlo galu ikiteisminį tyrimą atlikusiems kriminalistams. Sužinoję, kad tarp pavogtų daiktų yra ir loterijos bilietas, pareigūnai nustatė, koks konkrečiai bilietas buvo pavogtas bei ar jis nebuvo patikrintas. Paaiškėjo, kad buvo. Peržiūrėjus vienos parduotuvės vaizdo įrašą viename jų buvo pastebėtas ir nustatytas O. F.

„Kaltinamasis padarė nesunkų tyčinį nusikaltimą. Jo atsakomybę lengvinanti aplinkybė, kad jis pripažįsta padaręs nusikaltimą ir nuoširdžiai gailisi. Atsakomybę sunkinančia aplinkybe pripažintina tai, kad nusikalstamą veiką padarė neblaivus ir tai turėjo įtakos nusikalstamos veikos padarymui. <...> Atsižvelgiant į tai, kad kaltinamasis naują nusikalstamą veiką padarė turėdamas neišnykusį teistumą už tyčinę nusikalstamą veiką ir neatlikęs paskirtos bausmės, dėl to jis yra nusikaltimų recidyvistas, todėl už padarytą naują nusikalstamą veiką jam skiriama laisvės atėmimo bausmė“, – nuosprendyje pažymėjo teisėja Raimonda Pauparienė.

O. F. pripažintas kaltu dėl vagystės, teismas nusprendė jam paskirti 9 mėnesių laisvės atėmimo bausmę. Kadangi nuteistasis prisipažino įvykdęs nusikaltimą, šis terminas sumažintas iki 6 mėnesių. 

 

Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
prieš 3 valandas
Nuo balandžio 1 d. įsigaliojus Lietuvos Respublikos ginklų ir šaudmenų kontrolės įstatymo pakeitimams, asmenims bus išduodami elektroniniai leidimai laikyti ar nešiotis ginklus bei apsaugos darbuotojo pažymėjimus, skelbia Lietuvos policija.
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
prieš 4 valandas
Šįryt, apie 10.30 val., šviesoforu reguliuojamoje Vytauto ir J. Tumo-Vaižganto gatvių sankryžoje susidūrė du automobiliai.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
prieš 6 valandas
Tauragės apskrities policija informuoja apie neblaivų vairuotoją Šilutės rajone.
Nuotrauka
alkotesteris
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
prieš 23 valandas
Kovo 27–29 dienomis Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, siekdami gerinti eismo saugumą Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamoje teritorijoje, vykdė neblaivių vairuotojų kontrolę.
Nuotrauka
pavojingai
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
prieš 1 dieną
Daug skaudžių eismo įvykių, kurių metu žūva ar yra sunkiai sužeidžiami žmonės, įvyksta dėl įvažiavimo į priešpriešinio eismo juostą ir Kelių eismo taisyklių nustatytos lenkimo tvarkos pažeidimo. Vieną tokių užfiksavo ir feisbuko paskyroje pasidalijo Tauragės apskrities policija.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
prieš 1 dieną
Dukart už vagystes teistas profesinį išsilavinimą turintis T. B. prieš Tauragės apylinkės teismą vasario 1 d. stojo po to, kai praėjusiais metais apšvarino automobilį.
Nuotrauka
teisejas
Įkelta:
prieš 1 dieną
Klaipėdos apygardos prokuratūros prokuroras teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje 26-erių metų šilutiškis M. V. kaltinamas artimo giminaičio – savo 19-metės sesers – nužudymu, slepiant kitus nusikaltimus. Jam pareikšti kaltinimai dėl nužudymo (Baudžiamojo kodekso (BK) 129 str. 2 d. 3 p. ir 11 p.) išžaginimo (BK 149 str. 1 d.) ir seksualinio prievartavimo (BK 150 str. 1 d.).
Nuotrauka
mercedes
Asociatyvi pexels.com nuotrauka
Įkelta:
2023-03-29
Antradienį Tauragės apskrities policija sulaukė informacijos apie bandymą priregistruoti paieškomą automobilį.
Nuotrauka
Įkelta:
2023-03-29
Šiandien 11.26 val. Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos tarnybų ryšio numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Šilalės r., Upynos sen., Naujojo Obelyno k., Mokyklos g., atvira liepsna dega namo stogas.
Nuotrauka
teism
klat.teismas.lt nuotrauka
Įkelta:
2023-03-29
Tauragės apylinkės teismas (Šilutės rūmai) baudžiamuoju įsakymu nuteisė A. T., pagaminusį ir laikiusį aparatus naminiams stipriems alkoholiniams gėrimams gaminti, taip pat pagaminusį 700 l naminių stiprių alkoholinių gėrimų ir 3118 l brogos (raugalo), ir paskyrė jam galutinę 8000 Eur baudą. Informacija skelbiama Lietuvos teismai svetainėje.
Nuotrauka
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-03-27
Šįryt pranešta, kad dega gyvenamojo namo stogas Šilutėje.
Nuotrauka
policija
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-03-22
Vis tik tikinčių, kad net ir išgėrę jie yra „puikūs“ vairuotojai, ir kad policijai jie neįklius, pasitaiko ne vienas. Praėjusios paros įvykiai tai tik patvirtina. Apie tai feisbuke skelbia Tauragės apskrities policija.