Iš kalėjimo – į pareigūnų glėbį
Įkelta:
2023-01-20
Nuotrauka
policija
Aprašymas

Asociatyvi „Tauragės žinių“ nuotrauka

Išėjęs iš įkalinimo įstaigos Šilalėje gyvenantis R. V. nusikalto tą pačią dieną. Vyrui teks grįžti už grotų ir vėl pagalvoti apie savo žiaurų elgesį, kurį sukėlė pavydas ir girtumas.

Bylos duomenimis, praėjusių metų lapkričio 18-ąją, apie 21 val., R. V. savo bute, būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, tyčia kumščiais sudavė lovoje gulėjusiai sugyventinei į veidą, o kai ši atsistojo ir norėjo pabėgti, parvertė ją ant lovos, kumščiais sudavė jai smūgius į galvą, iš viso į veidą ir galvą sudavė apie 6 kartus, spyrė į galvą ir į nugarą. Taip nukentėjusiajai sukeltas fizinis skausmas ir nežymus sveikatos sutrikdymas.

Nukentėjusioji pareigūnams teigė, kad tą dieną iš įkalinimo įstaigos grįžęs į namus jos sugyventinis R. V. iš pradžių buvo blaivus. Tačiau pora išėjo į svečius, grįžo abu išgėrę alkoholio. Anot jos, namuose tarp jų prasidėjo žodinis konfliktas, nes sugyventinis ėmė jai priekaištauti dėl kito vyro, prikaišiojo, kad ši su juo leido laiką. Konflikto metu jie jau abu gulėjo lovoje ir R. V. ją pradėjo mušti. Moteris pasakojo pakilusi iš lovos, bandžiusi pasišalinti iš buto, bet vyriškis ją sulaikė, parvertė ant lovos ir sudavė daug smūgių  į galvos sritį, po to jis pradėjo ją spardyti kojomis, spyrė į nugarą, į galvą. Nukentėjusioji tuo metu bandė rankomis dengtis galvą. Sumuštoji ėmė kraujuoti. Vyras sustojo smurtauti, apsiramino. Nukentėjusioji teigė, kad išvalė nuo grindų kraują ir jie po įvykusių muštynių kartu atsigulė atgal į lovą ir abu užmigo. Po kelių valandų, paryčiais, į duris pabeldė policija. Pareigūnus iškvietė kaimynai. Moteris atidarė duris. Ji policijai tikino melavusi, kad susižalojo pati, nieko nenorėjo jiems pasakoti. Kitos dienos vakarą, kalbėjo nukentėjusioji, ji nuėjo pas draugą M. D., norėjo pas jį likti nakvoti, bet jis, pamatęs sumušimus, iš karto iškvietė policiją. Kartu atvyko ir greitosios medicinos pagalbos darbuotojai. Moteris su jais nuvyko į Šilalės ligoninės priėmimo skyrių. Ji sakė, kad sugyventinis savo veiksmais sukėlė fizinį skausmą, bet dėl patirto fizinio smurto jam neturi jokių pretenzijų.

Teismo medicinos ekspertai nustatė, kad buvo padarytas nežymus sveikatos sutrikdymas. 

Įtariamasis R. V. ikiteisminio tyrimo metu nurodė kaltę pripažįstantis. Vyras sakė, kad taip pasielgė tik todėl, kad buvo apgirtęs, jam kilo pavydas, jog kai jo nebuvo namuose, esą sugyventinė galėjo miegoti su kitais vyrais. R. V. sakė, kad blaivus jis taip niekada nesielgia.

R. V. pripažintas kaltu. Teisėja Elena Simonavičienė nusprendė nuteisti vyrą laisvės atėmimu 1 (vieneriems) metams, bet kadangi šis kaltės neneigė, bausmės vykdymas sutrumpintas 8 iki mėnesių. 

 

Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
prieš 2 valandas
Nuo balandžio 1 d. įsigaliojus Lietuvos Respublikos ginklų ir šaudmenų kontrolės įstatymo pakeitimams, asmenims bus išduodami elektroniniai leidimai laikyti ar nešiotis ginklus bei apsaugos darbuotojo pažymėjimus, skelbia Lietuvos policija.
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
prieš 3 valandas
Šįryt, apie 10.30 val., šviesoforu reguliuojamoje Vytauto ir J. Tumo-Vaižganto gatvių sankryžoje susidūrė du automobiliai.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
prieš 6 valandas
Tauragės apskrities policija informuoja apie neblaivų vairuotoją Šilutės rajone.
Nuotrauka
alkotesteris
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
prieš 22 valandas
Kovo 27–29 dienomis Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, siekdami gerinti eismo saugumą Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamoje teritorijoje, vykdė neblaivių vairuotojų kontrolę.
Nuotrauka
pavojingai
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
prieš 1 dieną
Daug skaudžių eismo įvykių, kurių metu žūva ar yra sunkiai sužeidžiami žmonės, įvyksta dėl įvažiavimo į priešpriešinio eismo juostą ir Kelių eismo taisyklių nustatytos lenkimo tvarkos pažeidimo. Vieną tokių užfiksavo ir feisbuko paskyroje pasidalijo Tauragės apskrities policija.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
prieš 1 dieną
Dukart už vagystes teistas profesinį išsilavinimą turintis T. B. prieš Tauragės apylinkės teismą vasario 1 d. stojo po to, kai praėjusiais metais apšvarino automobilį.
Nuotrauka
teisejas
Įkelta:
prieš 1 dieną
Klaipėdos apygardos prokuratūros prokuroras teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje 26-erių metų šilutiškis M. V. kaltinamas artimo giminaičio – savo 19-metės sesers – nužudymu, slepiant kitus nusikaltimus. Jam pareikšti kaltinimai dėl nužudymo (Baudžiamojo kodekso (BK) 129 str. 2 d. 3 p. ir 11 p.) išžaginimo (BK 149 str. 1 d.) ir seksualinio prievartavimo (BK 150 str. 1 d.).
Nuotrauka
mercedes
Asociatyvi pexels.com nuotrauka
Įkelta:
2023-03-29
Antradienį Tauragės apskrities policija sulaukė informacijos apie bandymą priregistruoti paieškomą automobilį.
Nuotrauka
Įkelta:
2023-03-29
Šiandien 11.26 val. Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos tarnybų ryšio numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Šilalės r., Upynos sen., Naujojo Obelyno k., Mokyklos g., atvira liepsna dega namo stogas.
Nuotrauka
teism
klat.teismas.lt nuotrauka
Įkelta:
2023-03-29
Tauragės apylinkės teismas (Šilutės rūmai) baudžiamuoju įsakymu nuteisė A. T., pagaminusį ir laikiusį aparatus naminiams stipriems alkoholiniams gėrimams gaminti, taip pat pagaminusį 700 l naminių stiprių alkoholinių gėrimų ir 3118 l brogos (raugalo), ir paskyrė jam galutinę 8000 Eur baudą. Informacija skelbiama Lietuvos teismai svetainėje.
Nuotrauka
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-03-27
Šįryt pranešta, kad dega gyvenamojo namo stogas Šilutėje.
Nuotrauka
policija
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-03-22
Vis tik tikinčių, kad net ir išgėrę jie yra „puikūs“ vairuotojai, ir kad policijai jie neįklius, pasitaiko ne vienas. Praėjusios paros įvykiai tai tik patvirtina. Apie tai feisbuke skelbia Tauragės apskrities policija.