Išvaręs tėvą iš namų sulaukė policijos beldimo į duris
Įkelta:
2023-01-20
Nuotrauka
nuotrauka
Aprašymas

Asociatyvi Lietuvos policijos nuotrauka

Gruodžio 14-ąją Tauragės apylinkės teismas paskelbė nuosprendį jau anksčiau teistam D. P., kuris pakėlė ranką prieš savo tėvą.

Bylos duomenimis, D. P. mušdamas sukėlė fizinį skausmą savo šeimos nariui – tėvui L. P. Vaikinas praėjusių metų rugsėjo 24 d., apie 21.30 val., kambaryje sukonfliktavo su tėvu ir būdamas apsvaigęs nuo alkoholio tyčia abiem delnais sudavė du kartus nukentėjusiajam L. P. per skruostus.

Kaip teisme aiškino nukentėjusysis L. P., namuose įvyko žodinis konfliktas tarp jo ir žmonos R. P. Konflikto metu svetainėje sūnus ėmė jį stumdyti sakydamas, kad atstotų nuo mamos, ėmė smūgiuoti ir išstūmė jį iš buto. Liudytoja pasakojo, kad į jos ir vyro konfliktą įsikišus sūnui, jie vienas ant kito rėkė, vartojo necenzūrinius žodžius, prasidėjo grumtynės. Moteris norėjo vyrus išskirti, bet nepavyko. 

Pasak R. P., kai sūnus išstūmė tėvą iš buto ir liepė jam dingti, ji suprato, jog atvyks policijos pareigūnai. Tiek ji, tiek sūnus laukė, bet nesulaukę specialiųjų tarnybų darbuotojų beldimo į duris abu nuėjo miegoti. 

Sumuštas vyras teigė nuėjęs iki taksi vairuotojo  ir paprašęs jo iškviesti policijos pareigūnus. Greitosios medicinos pagalbos sumuštasis atsisakė. Atvykus pareigūnams jis teigė, kad pareiškimo dėl sūnaus veiksmų nerašys, nes planuoja su juo susitaikyti. Vėliau sūnus, grįžęs iš areštinės, atsiprašė, sakė, kad tai nepasikartos, teigė nukentėjusysis.

Miegančius tėvą ir motiną netrukus prikėlė policijos pareigūnai. Sūnus buvo sulaikytas, jam nustatytas 2,57 prom. girtumas.

Kaltinamasis L. P. teisme sakė, kad jei būtų buvęs blaivus, tėvui tikrai nebūtų sudavęs, būtų radęs kitą konflikto sprendimo būdą. Anot jo, muštynės su tėvu įvyko pirmą kartą. Vaikinas teigė galvojęs, kad tėvas užsimos ir suduos motinai, tad jį nustūmė ir jam sudavė. L. P. sakė, kad dėl to, ką padarė, labai gailisi ir supranta, kad nereikėjo smurtauti. 

D. P. pripažintas kaltu, jam skirtas 20 parų areštas bausmės vykdymą atidedant 3 mėnesiams, skiriant intensyvią priežiūrą – kaltinamasis įpareigotas būti savo gyvenamojoje vietoje nuo 23 iki 6 val.

 

Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
prieš 3 valandas
Nuo balandžio 1 d. įsigaliojus Lietuvos Respublikos ginklų ir šaudmenų kontrolės įstatymo pakeitimams, asmenims bus išduodami elektroniniai leidimai laikyti ar nešiotis ginklus bei apsaugos darbuotojo pažymėjimus, skelbia Lietuvos policija.
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
prieš 4 valandas
Šįryt, apie 10.30 val., šviesoforu reguliuojamoje Vytauto ir J. Tumo-Vaižganto gatvių sankryžoje susidūrė du automobiliai.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
prieš 6 valandas
Tauragės apskrities policija informuoja apie neblaivų vairuotoją Šilutės rajone.
Nuotrauka
alkotesteris
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
prieš 23 valandas
Kovo 27–29 dienomis Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, siekdami gerinti eismo saugumą Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamoje teritorijoje, vykdė neblaivių vairuotojų kontrolę.
Nuotrauka
pavojingai
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
prieš 1 dieną
Daug skaudžių eismo įvykių, kurių metu žūva ar yra sunkiai sužeidžiami žmonės, įvyksta dėl įvažiavimo į priešpriešinio eismo juostą ir Kelių eismo taisyklių nustatytos lenkimo tvarkos pažeidimo. Vieną tokių užfiksavo ir feisbuko paskyroje pasidalijo Tauragės apskrities policija.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
prieš 1 dieną
Dukart už vagystes teistas profesinį išsilavinimą turintis T. B. prieš Tauragės apylinkės teismą vasario 1 d. stojo po to, kai praėjusiais metais apšvarino automobilį.
Nuotrauka
teisejas
Įkelta:
prieš 1 dieną
Klaipėdos apygardos prokuratūros prokuroras teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje 26-erių metų šilutiškis M. V. kaltinamas artimo giminaičio – savo 19-metės sesers – nužudymu, slepiant kitus nusikaltimus. Jam pareikšti kaltinimai dėl nužudymo (Baudžiamojo kodekso (BK) 129 str. 2 d. 3 p. ir 11 p.) išžaginimo (BK 149 str. 1 d.) ir seksualinio prievartavimo (BK 150 str. 1 d.).
Nuotrauka
mercedes
Asociatyvi pexels.com nuotrauka
Įkelta:
2023-03-29
Antradienį Tauragės apskrities policija sulaukė informacijos apie bandymą priregistruoti paieškomą automobilį.
Nuotrauka
Įkelta:
2023-03-29
Šiandien 11.26 val. Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos tarnybų ryšio numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Šilalės r., Upynos sen., Naujojo Obelyno k., Mokyklos g., atvira liepsna dega namo stogas.
Nuotrauka
teism
klat.teismas.lt nuotrauka
Įkelta:
2023-03-29
Tauragės apylinkės teismas (Šilutės rūmai) baudžiamuoju įsakymu nuteisė A. T., pagaminusį ir laikiusį aparatus naminiams stipriems alkoholiniams gėrimams gaminti, taip pat pagaminusį 700 l naminių stiprių alkoholinių gėrimų ir 3118 l brogos (raugalo), ir paskyrė jam galutinę 8000 Eur baudą. Informacija skelbiama Lietuvos teismai svetainėje.
Nuotrauka
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-03-27
Šįryt pranešta, kad dega gyvenamojo namo stogas Šilutėje.
Nuotrauka
policija
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-03-22
Vis tik tikinčių, kad net ir išgėrę jie yra „puikūs“ vairuotojai, ir kad policijai jie neįklius, pasitaiko ne vienas. Praėjusios paros įvykiai tai tik patvirtina. Apie tai feisbuke skelbia Tauragės apskrities policija.