Girtas blaškėsi po Mažonus
Įkelta:
2023-01-15
Nuotrauka
policija
Aprašymas

Asociatyvi Lietuvos policijos nuotrauka

 

Net 9 kartus teistas J. G. anksčiau jau prarado teisę vairuoti – buvo sulaikytas prie vairo neblaivus. Tačiau, kaip sakoma, automobilis važiuoja ir be teisių. Tad ir šių metų vasarą vyras vėl sėdo prie vairo girtas ir be teisės vairuoti. Pilietiško žmogaus pranešimas policijai atvedė J. G. į Tauragės apylinkės teismą.

Liepos 25-ąją, apie 21.30 val., J. G., vairuodamas automobilį Mažonų kaime, tai darė neturėdamas tam teisės ir būdamas neblaivus, nustatė teismas.

Kaltinamasis J. G. teisme paaiškino, kad vairavo sugyventinės, su kuria kartu gyvena 4 metus, automobilį. Jis važiavo į Mažonų parduotuvę nusipirkti alkoholio ir vairuodamas nesijautė apsvaigęs.

Tačiau girtą vairuotoją prie vairo pamatė kiti žmonės. Kaip pasakojo vienas liudytojų, važiuodamas keliu jis pastebėjo, kaip blaškosi kitas automobilis, greitai lekiantis keliu. Jis paskambino skubios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112 ir pranešė, kad galimai neblaivus asmuo važinėja po Mažonų kaimą. 

Važinėdamas aplink Mažonus pranešėjas automobilį pastebėjo stovintį Jatkantalių kaime.

Policijos pareigūnai, atsekę nurodytą automobilį, jo vairuotojui J. G. nustatė net 2,97 prom. girtumą. Pirmą kartą blaivumą J. G. pasitikrino, bet antrąkart tai padaryti kategoriškai atsisakė.

Kaip prisiminė kaltinamasis, iš parduotuvės jis išvažiavo pas bendraklasį ir pernelyg negalvojo apie tai, ar vairuoti girtam, ar ne. Pasirodęs pas bendraklasį jis teigė vartojęs alkoholį: gėręs alų, degtinę. Tuomet esą ir pasirodė pareigūnai. Paklaustas, kodėl atsisakė tikrintis blaivumą antrąkart, J. G. atsakė neprisimenantis. 

Vyriškio teigimu, kai jis išvažiavo iš namų, sugyventinė dar miegojo. Kaltinamasis sakė, kad anksčiau turėjo kitą automobilį, tačiau jis buvo konfiskuotas, todėl jiedu su sugyventine nusipirko kitą. Pasak vyriškio, automobilis, pirktas kelios dienos prieš įvykį, buvo neregistruotas.

J. G. sakė besistengiantis išsigydyti priklausomybę alkoholiui, kreipėsi į medikus, bet „daugiau nebėjo“.

Teisėja Elena Simonavičienė skyrė vyriškiui 10 mėnesių laisvės atėmimą bei uždraudė penkerius metus vairuoti.

 

Nuotrauka
policija
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-03-22
Vis tik tikinčių, kad net ir išgėrę jie yra „puikūs“ vairuotojai, ir kad policijai jie neįklius, pasitaiko ne vienas. Praėjusios paros įvykiai tai tik patvirtina. Apie tai feisbuke skelbia Tauragės apskrities policija.
Nuotrauka
Dingo
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-03-18
Tauragės apskrities policija informuoja sulaukę pranešimo dėl dingusio asmens.
Nuotrauka
akistata
Asociatyvi Lietuvos policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-03-18
Už narkotikų platinimą prieš Tauragės apylinkės teismą stojo anksčiau neteistas tauragiškis R. G., vienoje miesto bendrovėje dirbantis vairuotoju-ekspeditoriumi. Į teisiamųjų suolą sėdo ir anksčiau neteista, netekėjusi bedarbė E. V., kuri, iš vyriškio paėmusi narkotikus, už juos atsilygino intymiomis paslaugomis.
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2023-03-17
Klaipėdos apygardos teismas apeliacine tvarka išnagrinėtoje baudžiamojoje byloje dėl pasikėsinimo išžaginti nepilnametę, jos seksualinio prievartavimo bei nesunkaus sveikatos sutrikdymo priėmė nuosprendį, kuriuo iš dalies patenkino nukentėjusiųjų ir prokuroro apeliacinius skundus. Apeliacinės instancijos teismas pakeitė pirmosios instancijos teismo nuosprendį ir skyrė vaikinui 5 metų laisvės atėmimo bausmę, jos vykdymą atidėjo 3 metams ir paskyrė auklėjamojo poveikio priemonę – elgesio apribojimą 12 mėnesių, per šį laikotarpį įpareigojo mokytis arba dirbti, uždraudė be šios poveikio priemonės vykdymą kontroliuojančių institucijų žinios keisti gyvenamąją vietą, įpareigojo nevartoti alkoholinių gėrimų.  Teismas patvirtino nukentėjusiųjų ir nuteistojo susitarimą dėl turtinės ir neturtinės žalos atlyginimo.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2023-03-17
Praėjusios paros policijos įvykių suvestinėje pranešama apie eismo įvykį, kurio metu nukentėjo keleivė.
Nuotrauka
teism
klat.teismas.lt nuotrauka
Įkelta:
2023-03-16
Klaipėdos apygardos prokuratūros prokuroras teismui su kaltinamuoju aktu perdavė baudžiamąją bylą, kurioje viena Tauragėje registruota krovinių pervežimo įmonė, jos buvęs direktorius bei ten dirbanti buhalterė kaltinami mokesčių vengimu teikiant neteisingus duomenis apie pajamas bei apgaulingu apskaitos tvarkymu. Skaičiuojama, kad bendra galimai išvengtų mokesčių suma siekia daugiau nei 166 tūkst. eurų.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2023-03-15
Tauragės apskrities policija informuoja apie vienoje įmonėje įvykdytą vagystę.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2023-03-15
Marijampolės apskrities policija informuoja apie dvi iš Jurbarko rajono savivaldybėje esančių globos namų išėjusias ir negrįžusias paaugles.
Nuotrauka
reidas
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-03-14
Praėjusią savaitę, kovo 6–12 d., policijos pareigūnai vykdė privalomų saugos priemonių (saugos diržų, saugos šalmų, vaikams skirtų specialių sėdynių (prisegimo sistemų) naudojimo kontrolę. Priemonės metu Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamojoje teritorijoje išaiškinti 67 Kelių eismo taisyklių pažeidimai.
Nuotrauka
Policija
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-03-13
Sausio 12-ąją Tauragės apylinkės teismas išnagrinėjo baudžiamąją bylą, kurioje kaltinimus smurtu prieš draugę išgirdo anksčiau už fizinio skausmo sukėlimą ir pasipriešinimą valstybės tarnautojui teistas A. P. Tiek vyriškis, tiek jo auka smurto faktą neigė. Vis dėlto jų versija, neva sumušta moteris pati susižalojo, subliuško prieš pareigūnų ir liudytojos žodžius bei ekspertų išvadas. 
Nuotrauka
policija
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-03-13
Policijos pareigūnai gerindami eismo saugumą ir mažindami daromus Kelių eismo taisyklių pažeidimus, kovo 10 d. nuo 18.30 val. iki kovo 11 d. 2.30 val. vykdė sustiprintą eismo dalyvių kontrolę. Ypatingas dėmesys buvo skiriamas neblaivių vairuotojų kontrolei.
Nuotrauka
Įkelta:
2023-03-13
Tauragės apskrities policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl automobilio vagystės.
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2023-03-10
Tauragės apskrities policija informuoja, kad vasario 23-ąją vyras, gimęs 1978 m., VĮ „Regitra“ darbuotojams pateikė galimai melagingą informaciją siekiant įgyti teisę vairuoti.