Nuteisti broliai, pagaliu talžę vyrą
Įkelta:
2022-11-19
Nuotrauka
policija
Aprašymas

Asociatyvi „Tauragės žinių“ nuotrauka

Tauragės apylinkės teismas spalio pradžioje paskelbė nuosprendį dviem vyrams, kurie išgertuvių metu puolė muštis.

Nukentėjusysis pasakojo, kad praėjusių metų rugpjūčio 7-ąją grįžęs iš darbo pasiėmė alaus ir nuėjo pas pažįstamą į sodą. Jiedviem begeriant netrukus prisijungė broliai A. G. ir R. G. Šie, teigė jis, jį ir sumušė, nors nežinia dėl ko. 

Broliai į šį klausimą atsakė jau teisme. Kaltinamasis R. G. teigė, kad su nukentėjusiuoju jau anksčiau buvo susiginčijęs, tiesa, ne akis į akį, o telefonu. Tad vyriškiai išgėrę prisiminė senas nuoskaudas, kilo konfliktas, peraugęs į muštynes. 

Nukentėjusysis pasakojo, kad pajutęs smūgį į veidą suklupo. Vėliau jis buvo išvestas į lauką, čia prieš jį vėl naudotas smurtas. Vyras buvo mušamas pagaliu per galvą. Nukentėjusysis kalbėjo pajutęs smūgį į galvą 3 kartus. Apie tai, kas vyko po suduotų smūgių, jis teigė nepamenantis.

Netoli gyvenanti moteris teisme pasakojo, kad apie 22 val. išgirdo kažką beldžiant į duris. Tarpduryje pasirodė nepažįstamas vyras sužalota galva, jis prašė iškviesti greitąją medicinos pagalbą. Moteris iš sužalotojo išgirdo, kad jis prašytis pagalbos bėgo ten, kur matė degančias šviesas. Kadangi nukentėjusysis buvo kruvinas, kiti žmonės bijojo jį įsileisti.

Nukentėjusiojo pažįstamas, pas kurį vyko išgertuvės, teisme liudijo, kad R. G. kumščiu nukentėjusiajam „užmetė į veidą“, nors neva prieš tai jokio konflikto nebuvo. Liudytojas teigė, kad R. G. su nukentėjusiuoju išėjo į lauką, jokių grumtynių nevyko, pagalio niekas neturėjo. Sodo savininkas nurodė tuo metu buvęs lovoje ir jokio triukšmo negirdėjęs. Tiesa, vėliau pasirodė specialiosios tarnybos. Po medikų apžiūros nukentėjusysis grįžo namo  sumuštas, jo galva buvo subintuota. 

Atvykę policijos pareigūnai ėmė aiškintis įvykio aplinkybes bei pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Abu kaltinamieji teisme neneigė savo kaltės, nukentėjusiojo atsiprašė, o šis jiems atleido.

A. G. ir R. G. jau anksčiau buvo bausti administracine tvarka už įvairius administracinius nusižengimus, buvo teisti. 

Teisėja Virgina Pankauskienė nuosprendyje akcentavo, kad bausmės tikslai bus pasiekti skyrus laisvės atėmimo bausmę ją atidedant, nes esą yra pakankamas pagrindas manyti, kad A. G. ir R. G. supranta padarytos nusikalstamos veikos pavojingumą ir kritiškai vertina savo elgesį, pripažįsta kaltę, nukentėjusiojo atsiprašė ir su juo susitaikė, po nusikalstamos veikos padarymo savo elgesiu siekia įrodyti, kad ateityje nedarys kitų nusikaltimų.

Abiem nuteistiesiems skirtas laisvės atėmimas 6 mėnesiams bausmę atidedant 1 metams ir įpareigojant per visą bausmės  atidėjimo laikotarpį dirbti arba registruotis Užimtumo tarnyboje bei neišvykti už gyvenamosios vietos miesto (rajono) ribų be nuteistojo priežiūrą vykdančios institucijos leidimo.

 

Nuotrauka
teismas
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
prieš 1 valanda
Klaipėdos apygardos prokuratūros prokurorai teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje sutuoktinių pora iš Pagėgių savivaldybės kaltinama neteisėtu praturtėjimu. Skaičiuojama, kad 40-metis K. K. ir 38 metų K. Ž. K. turėjo turto, kuriam įsigyti per kelerius metus panaudojo beveik 300 tūkst. eurų neteisėtų pajamų.
Nuotrauka
policija
Asociatyvi Lietuvos policijos nuotrauka
Įkelta:
prieš 1 dieną
Gruodžio 5-ąją Tauragės apylinkės teismas priėmė nuosprendį byloje dėl neteisėtai pagamintos naminukės. Anksčiau neteistas E. D., stojęs prieš teismą, kalbėjo, kad išvirto alkoholio skonis jam nepatiko, todėl suvartojęs litrą likusį skystį jis pasiliko valymui ir dezinfekavimui. 
Nuotrauka
kalejimas
Asociatyvi unsplash.com nuotrauka
Įkelta:
2023-01-29
Septynis kartus už sukčiavimą, vagystes, fizinio skausmo sukėlimą teistas O. F. niekaip negali atsikratyti senų įpročių. Pernai metų gruodį vyriškis vėl žengė per Tauragės apylinkės teismo durų slenkstį išklausyti dar vieną nuosprendį.
Nuotrauka
policija
Autoriaus nuotrauka
Įkelta:
2023-01-28
Jau ne vienerius metus kalbama, kad būtina kelti atlyginimus policijos pareigūnams ir ugniagesiams. Kasdien dėl mūsų saugumo dirbantys žmonės, panašu, buvo išgirsti – biudžete numatyta daugiau lėšų atlygiui bei darbo priemonių gerinimui.
Nuotrauka
prokuratura
Lietuvos respublikos prokuratūros nuotrauka
Įkelta:
2023-01-26
Klaipėdos apygardos prokuratūros prokurorai teismui perdavė didelės apimties baudžiamąją bylą, kurioje šeši fiziniai ir vienas juridinis asmuo kaltinami mokesčių vengimu teikiant neteisingus duomenis apie pajamas bei apgaulingu apskaitos tvarkymu. Skaičiuojama, kad bendra galimai išvengtų mokesčių suma siekia beveik pusę milijono eurų.
Nuotrauka
gaisrine
Įkelta:
2023-01-26
Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas praneša apie šią naktį Tauragės rajone kilusius gaisrus, vieno asmens išgelbėti jau nespėjo.
Nuotrauka
kedes
Asociatyvi pexels.com nuotrauka
Įkelta:
2023-01-25
Antradienį Tauragės rajono policija sulaukė pranešimo, apie sausio 16 d. Tauragės rajone, Pagramančio miestelyje, iš 42-ejų vyro, sukčiavimo būdu išviliotus pinigus.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2023-01-20
Išėjęs iš įkalinimo įstaigos Šilalėje gyvenantis R. V. nusikalto tą pačią dieną. Vyrui teks grįžti už grotų ir vėl pagalvoti apie savo žiaurų elgesį, kurį sukėlė pavydas ir girtumas.
Nuotrauka
a
FNTT asociatyvi nuotr.
Įkelta:
2023-01-20
Pagėgiškis ketvirtadienį kreipėsi į pareigūnus, kad sausio 12-ąją Pagėgiuose, apie 10.30 val. iš 72-ejų  vyro apgaulės būdu buvo išvilioti pinigai. Nuostolis 1059,16 eurų.
Nuotrauka
Policija
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-01-20
Vakar avarijoje Šilalės rajone susidūrė du automobiliai, pranešama, jog nukentėjo ir policijos pareigūnai.
Nuotrauka
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-01-19
Galiojantys Lietuvos Respublikos įstatymai numato, kad prekyba alkoholiniais gėrimais yra leidžiama tik turint licenciją.
Nuotrauka
akistata
Asociatyvi Lietuvos policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-01-17
Vienas neapgalvotas poelgis gali kainuoti itin brangiai – ne tik dvasiškai, bet ir finansiškai. Štai vienas nepažįstamam vyriškiui suduotas smūgis anksčiau jau teistam Tauragėje gyvenančiam vadybininkui D. V. kainavo per 4,4 tūkst. eurų. Tauragės apylinkės teismas praėjusių metų gruodį priėmė nuosprendį, kuriuo jis buvo pripažintas kaltu dėl nežymaus sveikatos sutrikdymo. 
Nuotrauka
KOMISARIATAS
Autoriaus nuotrauka
Įkelta:
2023-01-16
Tauragėje gyvenantis, anksčiau už smurtinius nusikaltimus jau teistas V. M. Tauragės apylinkės teisme vėl atsidūrė dėl savo poelgio rugsėjo pradžioje, kai girtaudamas susikivirčijo su sugyventine.