Buvęs medžiotojas teismo duris pravėrė per neapdairumą
Įkelta:
2022-08-09
Nuotrauka
kulka
Aprašymas

Asociatyvi unsplash.com nuotrauka

Anksčiau neteistas, dirbantis T. A. šią vasarą atsidūrė teisme, kaip pats sakė, per neapsižiūrėjimą. Vyriškis pamiršo turintis šovinių. 

Byloje nepatikslinama, dėl ko policija pasibeldė į vyriškio namus, tačiau pastarųjų atvykimas davė rezultatų – pagal teismo dokumentus, šių metų gegužės 18-ąją kaltinamojo namuose apsilankę policijos pareigūnai aptiko 8 šaudmenis. Jie buvo rasti gyvenamojo namo rūsyje. 

Specialistai nustatė, kad 7 šoviniai – 12-o kalibro, o 1 – 16-o kalibro, skirti šaudyti „B“ kategorijos šaunamaisiais ginklais.

Kaltinamasis T. A. savo kaltę pripažino. Vyriškis nurodė, jog anksčiau buvo medžiotojas, tačiau 2019 metais, kai buvo nubaustas administracine tvarka už medžioklės taisyklių pažeidimą, jam buvo panaikintas medžiotojo bilietas ir leidimas ginklui. T. A. teisinosi neapsižiūrėjęs, kad dėkle bei seife užsiliko šovinių. Be to, jis tikino šovinių neketinęs panaudoti. Kaltinamasis sakė ginklo nebeturintis. Nurodęs, kad labai gailisi ir įsipareigoja ateityje laikytis įstatymų, vyriškis prašė atleisti jį pagal laidavimą paskiriant laiduotoja jo žmoną. Kaltinamasis tikino, kad žmona yra išsilavinusi pedagogė, neteista ir jam gali daryti teigiamos įtakos.

Teisme T. A. žmona nurodė neigiamai vertinanti sutuoktinio padarytą nusikalstamą veiką, apie tai su sutuoktiniu daug kartų kalbėjo. Ji tikino, kad vyras jos klauso. Moteris teigė mananti, kad vyras daugiau taip neatsakingai nebepasielgs. 

Tauragės apylinkės prokuratūros prokuroras Mindaugas Stonkus sutiko dėl kaltinamojo atleidimo nuo baudžiamosios atsakomybės laiduojant už jį sutuoktinei, tačiau jis prašė nustatyti vienerių metų laidavimo terminą ir skirti 300 eurų dydžio užstatą. Teismas su tuo sutiko. 

„Įvertinus kaltinamojo T. A. asmenybę teigiamai apibūdinančias aplinkybes – praeityje neteistas, jo požiūrį į padarytą nusikaltimą – prisipažino padaręs jam inkriminuotą nusikalstamą veiką, nuoširdžiai gailisi dėl jos įvykdymo, teismas sprendžia, kad yra pakankamas pagrindas manyti, jog ateityje T. A. laikysis įstatymų ir nenusikals“, – rašoma teisėjo Osvaldo Briedžio pasirašytame ir liepos 5-ąją paskelbtame nuosprendyje.

 

Nuotrauka
teismas
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
prieš 15 valandų
Neblaivus prie vairo sėdęs ir avariją sukėlęs Vladas L. ne tik neteko vairuotojo pažymėjo, bet ir turės gerokai patuštinti kišenę. Tauragės apylinkės teismas rugpjūčio 3-ąją paskelbtu baudžiamuoju įsakymu jį nuteisė už sukeltą avariją, kurioje buvo sužalota moteris.
Nuotrauka
Įkelta:
2022-09-23
Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie VRM informacijoje apie ekstremalius įvykius, išvykimus, gaisrus pranešama apie ketvirtadienį Oplankio kaime rastą karo laikų sprogmenį.
Nuotrauka
teism
klat.teismas.lt nuotrauka
Įkelta:
2022-09-23
Rugsėjo 21-ąją Tauragės apylinkės teismas (Šilutės rūmai) A. G., smurtavusiam prieš mažametį posūnį, paskyrė subendrintą vienerių metų laisvės atėmimo bausmę, jos vykdymą atidėdamas vieneriems metams. Vyras taip pat įpareigotas nevartoti psichiką veikiančių medžiagų bei keturis mėnesius dalyvauti smurtinį elgesį keičiančiose programose.
Nuotrauka
dingo
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2022-09-19
Tauragės apskrities policija praneša apie Šilutėje iš namų išėjusią ir negrįžusią moterį. Prašo ją mačiusių ar žinančių moters buvimo vietą informuoti pareigūnus.
Nuotrauka
teismai
Įkelta:
2022-09-17
Anksčiau jau 5 kartus teistas A. P. manė turįs teisę aiškinti mamai, su kuo jai draugauti. Sūnus ją sumušė. Toks „aiškinimas“ baigėsi teisme. Rugpjūčio 3-ąją Tauragės apylinkės teismas jį pasiuntė atlikti arešto bausmės. 
Nuotrauka
narkotikai
Lietuvos policijos nuotrauka
Įkelta:
2022-09-16
Rugsėjo 15 d. sulaikyta grupė asmenų, įtariama, susijusių su Vilniaus apskrityje veikiančiomis organizuotomis nusikalstamomis struktūromis. Pradiniame tyrimo etape iš nelegalios apyvartos išimta apie 37 kg narkotinės medžiagos – kanapių ir jų dalių. Sulaikytiesiems įteikti pranešimai apie įtarimus dėl neteisėto disponavimo labai dideliu narkotinės medžiagos kiekiu, neteisėto disponavimo šaudmenimis ir kitų nusikalstamų veikų.
Nuotrauka
policija
Asociatyvi policija.lrv.lt nuotrauka
Įkelta:
2022-09-16
Į savo buvusią sodybą atvykti ir su dabartiniu jos šeimininku pasikalbėti panoręs vyriškis sukėlė muštynes. Rugpjūčio 8-ąją Tauragės apylinkės teisme jam paskelbtas nuosprendis.
Nuotrauka
uz vairo neblaivus
Asociatyvi unsplash.com nuotrauka
Įkelta:
2022-09-15
Tauragės apylinkės teisme nuosprendį išgirdo girtas prie vairo sėdęs ir dėl to aplinkinių dėmesio sulaukęs vyriškis. Aukštąjį išsilavinimą turintis vairuotojas svirduliavo, važiuodamas apgadino kelio ženklą, užvažiavo ant vejos, atsitrenkė į kaimyno automobilį, tačiau teistumo išvengė. 
Nuotrauka
avarija
„Pagalba vairuotojams Tauragėje“ feisbuko grupės nuotrauka
Įkelta:
2022-09-14
Vakar, 21.44 val. gautas pranešimas apie avariją Tauragės rajone, Taurų kaime. Pranešta, kad susidūrė automobilis BMW bei motociklas KTM.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2022-09-12
Rugsėjo 9-ąją Marijampolės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas praneša apie iš globos namų Jurbarko rajono savivaldybėje, Smalininkų miestelyje esančių globos namų, pabėgusias 3 paaugles.