Sulaikytas dėl vagystės vyriškis apsivogė ir apsaugos stebėjimo poste
Įkelta:
2022-07-29
Nuotrauka
vagis
Aprašymas

Vagišius buvo sulaikytas. Asociatyvi pexels.com nuotrauka

 

Kad reikia saugotis vagių, prekybos centrų apsaugos darbuotojams jokia naujiena. Tačiau vienos parduotuvės apsaugininkai, sulaikę vagišius, po kurio laiko suprato, kad ir patys buvo apvogti – iš stebėjimo posto nugvelbta banko kortelių. Anksčiau už žmogaus laikymą nelaisvėje bei plėšimą teistam O. L. birželio 17-ąją Tauragės apylinkės teisme paskelbtas nuosprendis.

Į teismą nukeliavusi istorija prasidėjo praėjusių metų balandžio 2-ąją, kai vienoje parduotuvių apsaugos darbuotojas per vaizdo stebėjimo kameras išvydo, jog vyriškis ir kartu su juo buvusi moteris, įėję į persirengimo kabiną, įsineša prekių, o iš kabinos išeina be jų. Kilo įtarimas, kad galbūt vykdoma vagystė. Tiek moteris, tiek vyras buvo sulaikyti, iškviesti policijos pareigūnai. 

Kaip prisiminė apsaugos darbuotojas, vyras, iš pradžių sėdėjęs ant kėdės, atsistojo ir judėjo patalpoje. Kai policijai buvo perduoti vagys, maždaug po 15 minučių apsaugos darbuotojai suprato, kad stebėjimo poste nebėra dviejų saugomų banko kortelių, kurias netyčia prekybos centre paliko kiti pirkėjai. Kadangi joks pašalinis asmuo  į apsaugos postą nebuvo įėjęs, apsaugos darbuotojai suprato, kad tai sulaikytų asmenų darbas. Nedelsdami jie peržiūrėjo vaizdo kamerų įrašus ir pamatė, kaip sulaikytas vyriškis ištiesia ranką į lentyną, kurioje buvo laikomos banko kortelės, po to jas įsikiša į kišenę. Apie kortelių vagystę iš karto buvo informuota policija.

Bylos duomenimis, O. L. korteles slėpė batuose. Būtent juose apžiūros metu pavogtas korteles surado ir paėmė apie tai informuoti policijos pareigūnai.

Teisme korteles pavogti bandęs O. L. sakė, kad vogti sugalvojo spontaniškai, anksčiau to neplanavo. Vyras aiškino, kad jam reikėjo pinigų, kadangi tuo metu išgyveno abstinenciją po narkotikų vartojimo. Jis tikino besigailintis tokio savo poelgio.

Tauragės apylinkės teismo teisėjas Vaclovas Jurjonas O. L. pripažino kaltu dėl kėsinimosi įvykdyti vagystę ir skyrė jam galutinį 4 mėnesių laisvės atėmimą,bausmės vykdymą atidedant metams ir įpareigojant bausmės atidėjimo laiku dirbti arba registruotis Užimtumo tarnyboje bei neišvykti už gyvenamosios vietos ribų be nuteistojo priežiūrą vykdančios institucijos leidimo.

 

Nuotrauka
teismas
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
prieš 16 valandų
Neblaivus prie vairo sėdęs ir avariją sukėlęs Vladas L. ne tik neteko vairuotojo pažymėjo, bet ir turės gerokai patuštinti kišenę. Tauragės apylinkės teismas rugpjūčio 3-ąją paskelbtu baudžiamuoju įsakymu jį nuteisė už sukeltą avariją, kurioje buvo sužalota moteris.
Nuotrauka
Įkelta:
2022-09-23
Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie VRM informacijoje apie ekstremalius įvykius, išvykimus, gaisrus pranešama apie ketvirtadienį Oplankio kaime rastą karo laikų sprogmenį.
Nuotrauka
teism
klat.teismas.lt nuotrauka
Įkelta:
2022-09-23
Rugsėjo 21-ąją Tauragės apylinkės teismas (Šilutės rūmai) A. G., smurtavusiam prieš mažametį posūnį, paskyrė subendrintą vienerių metų laisvės atėmimo bausmę, jos vykdymą atidėdamas vieneriems metams. Vyras taip pat įpareigotas nevartoti psichiką veikiančių medžiagų bei keturis mėnesius dalyvauti smurtinį elgesį keičiančiose programose.
Nuotrauka
dingo
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2022-09-19
Tauragės apskrities policija praneša apie Šilutėje iš namų išėjusią ir negrįžusią moterį. Prašo ją mačiusių ar žinančių moters buvimo vietą informuoti pareigūnus.
Nuotrauka
teismai
Įkelta:
2022-09-17
Anksčiau jau 5 kartus teistas A. P. manė turįs teisę aiškinti mamai, su kuo jai draugauti. Sūnus ją sumušė. Toks „aiškinimas“ baigėsi teisme. Rugpjūčio 3-ąją Tauragės apylinkės teismas jį pasiuntė atlikti arešto bausmės. 
Nuotrauka
narkotikai
Lietuvos policijos nuotrauka
Įkelta:
2022-09-16
Rugsėjo 15 d. sulaikyta grupė asmenų, įtariama, susijusių su Vilniaus apskrityje veikiančiomis organizuotomis nusikalstamomis struktūromis. Pradiniame tyrimo etape iš nelegalios apyvartos išimta apie 37 kg narkotinės medžiagos – kanapių ir jų dalių. Sulaikytiesiems įteikti pranešimai apie įtarimus dėl neteisėto disponavimo labai dideliu narkotinės medžiagos kiekiu, neteisėto disponavimo šaudmenimis ir kitų nusikalstamų veikų.
Nuotrauka
policija
Asociatyvi policija.lrv.lt nuotrauka
Įkelta:
2022-09-16
Į savo buvusią sodybą atvykti ir su dabartiniu jos šeimininku pasikalbėti panoręs vyriškis sukėlė muštynes. Rugpjūčio 8-ąją Tauragės apylinkės teisme jam paskelbtas nuosprendis.
Nuotrauka
uz vairo neblaivus
Asociatyvi unsplash.com nuotrauka
Įkelta:
2022-09-15
Tauragės apylinkės teisme nuosprendį išgirdo girtas prie vairo sėdęs ir dėl to aplinkinių dėmesio sulaukęs vyriškis. Aukštąjį išsilavinimą turintis vairuotojas svirduliavo, važiuodamas apgadino kelio ženklą, užvažiavo ant vejos, atsitrenkė į kaimyno automobilį, tačiau teistumo išvengė. 
Nuotrauka
avarija
„Pagalba vairuotojams Tauragėje“ feisbuko grupės nuotrauka
Įkelta:
2022-09-14
Vakar, 21.44 val. gautas pranešimas apie avariją Tauragės rajone, Taurų kaime. Pranešta, kad susidūrė automobilis BMW bei motociklas KTM.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2022-09-12
Rugsėjo 9-ąją Marijampolės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas praneša apie iš globos namų Jurbarko rajono savivaldybėje, Smalininkų miestelyje esančių globos namų, pabėgusias 3 paaugles.