Devinta vieta Europoje, tauragiškė – TOP trejetuke
2022-07-13
Nuotrauka
rankinis
Aprašymas

Lietuvos U16 paplūdimio rankinio rinktinė Europos čempionate iškovojo 9 vietą. Tauragės sporto centro feisbuko nuotrauka

informacija@taurageszinios.lt
A
A

Europos paplūdimio rankinio čempionate Lietuvos rinktinė užėmė devintąją vietą. Rinktinėje žaidė dvi Tauragės sporto centro auklėtinės. Viena jų pelnė daugiausia įvarčių rinktinėje ir pagal rezultatyvumą užėmė trečiąją vietą tarp visų čempionato žaidėjų.

Lietuvos U16 rinktinė merginų Europos paplūdimio rankinio čempionate Čekijoje tarp 15 komandų užėmė 9-ąją vietą. Rinktinė startavo A grupėje kartu su Vengrija, Ukraina, Čekija ir Kroatija. Pirmosios rungtynės buvo pergalingos – įveikta Kroatijos rinktinė. Vis dėlto tai buvo vienintelė pergalė grupėje. Kitos trejos rungtynės baigėsi pralaimėjimais. Su dviem taškais lietuvės grupėje liko ketvirtos. Prasčiausiai pasirodė kroatės, kurios neiškovojo nė vienos pergalės. Grupės lyderės buvo vengrės.

Būtent vengrės nukeliavo iki finalo, kur įveikė ispanes. Dėl trečiosios vietos rungėsi Ukrainos ir Nyderlandų rinktinės. Pergalę šventė Nyderlandų merginos.

Lietuvės po grupės varžybų kovą tęsė dėl 9–12 vietų. Čia merginoms sekėsi geriau. Sužaidusios trejas rungtynes merginos visas jas laimėjo, įveikusios Prancūzijos, Portugalijos ir Čekijos rinktines, ir užtikrintai iškovojusios devintą vietą. Čempionato šeimininkės Čekijos rinktinė patyrė tris pralaimėjimus ir liko dvyliktoje vietoje.

Lietuvos rinktinėje žaidė ir dvi Tauragės sporto centro auklėtinės Mija Paulauskaitė ir Gabija Nievaitė. Daugiausia įvarčių Lietuvos rinktinėje ir trečiąją vietą čempionate pagal rezultatyvumą, surinkusi 110 įvarčių, užėmė M. Paulauskaitė.

Pirmojoje ir antrojoje vietoje pagal įvarčius rikiavosi Ispanijos ir Nyderlandų rinktinių žaidėjos, pelniusios atitinkamai 122 ir 118 taškų.

Nuotrauka
krepsinis
„Tauragės“ feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2022-09-23
„Tauragės“ krepšinio klubas pradėjo pasirengimą RKL sezonui. Sužaistos pirmosios kontrolinės rungtynės su Kauno KTU ekipa. Tauragiškiai sužaidė sėkmingai – pasiekta pergalė.
Nuotrauka
futbolas
FK „Tauras“ feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2022-09-22
LFF II lygos II etapo rungtynėse dėl 1–10 vietų Tauragės FK „Tauras“ futbolininkų likimas vėl sprendėsi per paskutiniąsias rungtynių akimirkas – antrosios antrojo etapo rungtynės baigėsi lygiosiomis.
Nuotrauka
nojus tenikaitis
LBF feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2022-09-21
Lietuvos badmintono komanda dalyvauja Europos U15 badmintono čempionate Ibizoje (Ispanija). Komandai atstovauja tauragiškis, badmintono klubo „Volanas“ narys Nojus Tenikaitis, trečiadienį pradžiuginęs pirmąja pergale.
Nuotrauka
futbolas
Tauragės SC feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2022-09-19
Tauragės sporto centro futbolininkai pradėjo rudens sezoną. Sužaistos draugiškos rungtynės Jurbarke, taip pat čempionate Tauragėje. Jaunieji futbolininkai džiaugėsi pergalėmis.
Nuotrauka
mtb
Įkelta:
2022-09-18
Spalio 8-ąją MTB asociacija planuoja tradicinį dviračių žygį po Tauragės apylinkes. Žygeiviai planuoja važiuoti apie 100 kilometrų įvairiais žvyrkeliais ir miško keliukais, todėl dalyviams rekomenduojama įvertinti savo jėgas ir atvykti kalnų dviračiais.
Nuotrauka
taurris
Įkelta:
2022-09-17
Panevėžyje rugsėjo 10-ąją surengtose vaikų ir jaunių graikų-romėnų imtynių žaidynėse dalyvavusi Tauragės sporto centro vaikų imtynių komanda iškovojo septynis medalius. Aurimo Kalasovsko ir Sauliaus Buciaus auklėtiniai rudens sezoną pradėjo pergalingai.
Nuotrauka
futbolas
Įkelta:
2022-09-15
LFF II lygos antrojo etapo rungtynes dėl 1–10 vietos Tauragės FK „Tauras“ pradėjo su Joniškio FK „Saned“. Įvarčius pavyko įmušti tik per pridėtą laiką rungtynių pabaigoje.
Nuotrauka
badmintonas
BK „Volanas“ feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2022-09-14
Kaune surengtame badmintono turnyre Tauragės badmintono klubo „Volanas“ auklėtinis vienetų finale pelnė antrąją vietą. Dvejetuose taip pat pritrūko sėkmės. Stipresni buvo ukrainiečių sportininkai.
Nuotrauka
aktyvi taurage
„Aktyvios Tauragės“ feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2022-09-13
Aktyvų gyvenimo būdą propaguojanti asociacija „Aktyvi Tauragė“ rudenį pasitinka su planais surengti įvairių jau tradicija tampančių renginių. Tiek mažiems, tiek dideliems numatyti įvairūs žygiai, pasivaikščiojimai po gražiausias Tauragės krašto apylinkes.
Nuotrauka
futbolas
Įkelta:
2022-09-08
Lietuvos futbolo federacijos (LFF) II lygos pirmasis etapas baigtas, prasideda antrojo etapo susitikimai. Tauragės FK „Tauras“ pateko tarp dešimties stipriausių lygos komandų.
Nuotrauka
triatlonas
Įkelta:
2022-09-08
Druskininkuose įvyko Lietuvos triatlono taurės paskutinis įskaitinis etapas, kuriame dalyvavo keletas tauragiškių, tarp jų – ir Tauragės rajono meras Dovydas Kaminskas. Šio sporto entuziastai dar galės pasivaržyti neįskaitiniame etape Kaune.
Nuotrauka
triatlonas
Įkelta:
2022-08-26
Praėjusį savaitgalį Lazdijų rajono Veisiejų miestelyje vyko priešpaskutinis, šeštasis, Lietuvos triatlono taurės etapas. Į šias varžybas susirinko didelis būrys triatlono entuziastų. Veisiejuose atkakliai varžėsi beveik 300 šio sporto atstovų. Šiame etape dalyvavo ir tauragiškiai, vienam jų tai buvo pirmasis startas triatlono varžybose.
Nuotrauka
krepsinis
Įkelta:
2022-08-19
Rugpjūčio 12–14 dienomis Liepojoje, Latvijoje, įvyko tradicinis tarptautinis krepšinio veteranų turnyras, kuriame sėkmingai pasirodė Tauragės krepšinio veteranų komanda – ji tarp 10 komandų užėmė 2-ąją vietą.
Nuotrauka
begimas
Įkelta:
2022-08-18
Rugpjūčio 14 d. Šilalėje vyko jau šeštą kartą organizuotas Šilalės miesto bėgimas. Jame dalyvavo gausu būrys bėgikų – net 752. Bėgime dalyvavo vienuolika Tauragės bėgimo klubo narių. Buvo  apdovanota ir greičiausia tauragiškė.
Nuotrauka
Krepsinis
Įkelta:
2022-08-12
Naujam RKL sezonui besiruošianti „Tauragė“ paskelbė beveik visus komandos žaidėjus. Ekipos branduolys lieka mažai pakitęs. Tačiau klubo vadovai ruošia netikėtumų ir karščiausias naujienas vasaros pabaigai. Vis dėlto vieną netikėtą žinią atskleidė jau dabar: atakų smaigalyje bus praėjusio sezono finalo MVP (naudingiausias žaidėjas) – Dominykas Matutis.
Nuotrauka
triatlonas draudeniai
Įkelta:
2022-08-10
Praėjusį savaitgalį Tauragės rajone surengtas Lietuvos triatlono etapas. Skaudvilėje planuotas varžybas teko perkelti į Draudenius dėl techninių nesklandumų. Tačiau organizatoriai viliasi, kad šis vis daugiau populiarumo Lietuvoje sulaukiantis renginys apsilankys Tauragės krašte ir dažniau.
Nuotrauka
tinklinis
Įkelta:
2022-08-10
Sporto klubas „Šilas“ savaitgalį surengė jau tradicija tapusį vasaros tinklinio čempionatą. Tai jau penktasis klubo turnyras šią vasarą. Dar liko du suplanuoti turnyrai – vienas įvairaus amžiaus dalyviams, kitas – sezono uždarymo.
Nuotrauka
 Lietuvos tautinio olimpinio komiteto nuotrauka
Įkelta:
2022-08-07
​​​​​​​Slovakijoje surengtame Europos jaunimo olimpinio festivalio badmintono varžybose iš Tauragės kilusi Viltė Paulauskaitė iškovojo bronzos medalį. Finalinėse kovose Viltė įveikė dvi stipresnes varžoves, tačiau fizinis krūvis ir nuovargis palaužė sportininkę pusfinalyje. „Tauragės žinioms“ sportininkė papasakojo ne tik apie emocijas aikštelėje, ateities siekius, bet ir apie pirmuosius žingsnius badmintone.
Nuotrauka
triatlonas
Įkelta:
2022-08-02
Rugpjūčio 7-ąją Tauragės rajone rengiamos Lietuvos triatlono taurės penktojo etapo varžybos. Vyksta dalyvių registracija, ji baigsis (šiandien). Iš pradžių planuota varžybas surengti Skaudvilėje, tačiau dėl užtvankos remonto darbų nuleidus vandenį nuspręsta varžybas surengti Draudeniuose.
Nuotrauka
ralis
Įkelta:
2022-07-30
Lietuvos automobilių ralio sprinto čempionate dalyvaujantis tauragiškių ekipažas pirmajame etape varžybų nebaigė dėl techninių kliūčių, o antrajame etape nugalėjo savo klasėje. Laukia trečiasis etapas Kražiuose.
Nuotrauka
krepsinis
Įkelta:
2022-07-29
Tauragės sporto centro U12 krepšininkai dalyvavo Lietuvos 3x3 čempionate. Reguliariajame sezone jie iškovojo trečiąją vietą ir žaidė finale Panevėžyje. Ketvirtfinalyje teko žaisti be komandos lyderio ir pripažinti šeimininkų pranašumą.