„Šaukštelio studija“ nesiliauja džiuginti tauragiškių
Įkelta:
2022-12-13
Nuotrauka
saukstelio studija
Nuotraukos autorius:
„Šaukštelio studijos“ nuotrauka
Aprašymas

Įmonės kolektyvas

 

,
Nuotrauka
saukstelio studija
Nuotraukos autorius:
„Šaukštelio studijos“ nuotrauka
Aprašymas

Kalėdinis traukinukas – tikras džiaugsmas praeiviams

 

,
Nuotrauka
saukstelio studija
Nuotraukos autorius:
„Šaukštelio studijos“ nuotrauka
Aprašymas

Kalėdinis traukinukas – tikras džiaugsmas praeiviams

 

Devintąsias Kalėdas pasitinkanti „Šaukštelio studija“ ir „Gurmanų studija“ ne tik turi kuo pasidžiaugti, bet ir siekia skleisti geras emocijas: nauji patiekalai, platesnis asortimentas, sekmadieniais karštu gėrimu vaišinami senjorai, per Kalėdas maltiečiai nepasiturintiems išvežioja kelias dešimtis „Šaukštelio studijos“ dovanotų vakarienių. O vyšnia ant torto – praeivius džiuginantis kalėdinis traukinukas, papuošęs kavinės ir parduotuvės fasadą ir tampantis net fotosesijų vieta.

Iššūkių netrūksta

UAB „Šaukštelis“, valdanti ir sušių barą „Šaukštelio studija“, ir parduotuvę „Gurmanų studija“, kuri specializuojasi pieno produktų ir sveikų gurmaniškų produktų prekyboje, įsikūrusi miesto centre. Tauragiškiai šią vietą puikiai žino: vieni užsuka paskanauti sušių, kiti – nusipirkti išskirtinių gurmaniškų skanėstų ar pamėgtų pieno produktų, ypač firminių varškės-jogurto desertų.

Nors laikai sudėtingi, įvairiausių iššūkių netrūksta, verslininkė Justina Visockienė rankų nenuleidžia. Ji pasakoja besidžiaugianti darniu ir stabiliu kolektyvu, kuriame – 19 žmonių:

– Jau turėjome kalėdinį įmonės vakarėlį, aptarėm besibaigiančius metus. O jie buvo išties įdomūs. Karantinui pasibaigus buvo pakilimas, žmonės buvo visko ištroškę, pinigų prikaupę, o dabar – karo pasekmės. Vasario mėnesį buvome savaitei užsidarę, kad atnaujintume parduotuvę – keitėme visus baldus, lubas, dekoravome sienas ir t.t. Tai buvo daugiau nei 10 tūkst. eurų investicija. Ir tą rytą, kai turėjome atsidaryti, prasidėjo karas. Atsimenu, apėmė panika – o kas dabar bus? Baimė,  nerimas... Pirmosios karo savaitės buvo liūdnos – parduotuvės duris praverdavo vos vienas kitas pirkėjas, nes visi puolė atakuoti didžiąsias parduotuves, pirkti kruopas ir konservus. Jogurtai ir varškė niekam neberūpėjo. Pirkėjai klausdavo, ar turim miltų, druskos ar cukraus. Paskui atėjo pavasaris, vasara. Nors karas nesibaigė, Lietuvoje gyvenimas vėl pamažu stojo į vėžes. Aišku, prisidėjome visomis išgalėmis paremti Ukrainą, ir finansiškai, ir maistu, vasarą buvome įdarbinę keturias ukrainietes. Vėliau jos visos grįžo į savo šalį. Vasara buvo visai smagi, o dabar artėja Kalėdos, kurioms pradedame ruoštis jau nuo rugsėjo. 

Paklausta, ar labai jaučia kylančias kainas ir kaip į tai reaguoja pirkėjai, Justina sako, kad taupymas jaučiamas, nes visi pradėjo galvoti apie elektros kainas. 

– Didysis kainų šuolis vyko rugsėjo viduryje. Prisimenu tiekėjų laiškus – paprastai apie kainų pasikeitimus yra pranešama bent prieš dvi savaites. Kai kurių prekių kainos kilo labai ženkliai, ypač pieno produktų. Nuo rugsėjo vien didieji mūsų tiekėjai kėlė kainas tris kartus. Vos spėjame pakeisti kainas, jau gauname laišką, kad jos vėl kyla, – pasakoja verslininkė. – Tačiau, kaip sakau, svarbu, kad bombos ant galvos nekrenta. Kad ir kaip bus, susiveršim diržus ir išgyvensim. 

Sušiai – ant šventinio stalo

Dabar, atėjus gruodžiui, pasakoja ji, prasidėjo tikras darbymetis. Dvi šventines dienas pasėdėti kavinėje nebus galima, tačiau darbuotojai išsijuosę ruoš maistą išsinešti. Pasak Justinos, per Kūčias ir Naujųjų metų išvakarėse pradės darbuotis nuo pat ankstyvo ryto, nes norinčių ant šventinio stalo pasidėti sušių labai daug. Abi Kalėdų dienas įmonė nedirbs, nes tai šventė, kuri skirta pabūti su šeima ir skirti savo laiką brangiausiems žmonėms.

– Yra kas ir rugsėjį skambino užsisakyti, – sako Justina. – Jau dabar vietų šventinėmis dienomis beveik nebelikę. Tas pats ir Naujųjų išvakarėse – vietoje lankytojai neaptarnaujami, tačiau išsinešti sušiai gaminami. Tad jei kas nori – pats laikas suskubti ir užsisakyti.

– Tai ir būtų didžiausias linkėjimas: rūpinkimės savo sveikata, mylėkime save, skirkime daugiau laiko sau ir šeimai. Būkime laimingi! – linkėjo J. Visockienė.

Nuotrauka
saukstelio studija
„Šaukštelio studijos“ nuotrauka

Šiais metais „Šaukštelio studija“ pradėjo gaminti naujieną – šeimyninį sušių apkepą, jį galima rinktis iš kelių rūšių.

– Darom tokį paruoštuką – žmogui atiduosim paruoštą apkepą, kurį jis gali per 15 minučių išsikepti orkaitėje. Tai labai patogu. Sušių apkepą jau pusantro mėnesio turime įtraukę į savo meniu. Žmonėms labai patiko. Šių metų naujiena – ir penkių variantų sušių dubenėliai, kai visi sušių ingredientai patiekiami lėkštėje ir žmogus gali pats susikurti savo skonio variantą. Jie irgi atrado savo klientą, – pasakoja J. Visockienė.

Populiarėja skonio dovanos 

Kita bendrovės veikla – parduotuvė „Gurmanų studija“ – irgi turi kuo pasigirti. Nuolat ieškoma naujų tiekėjų, siekiama tauragiškius supažindinti su naujais skoniais. Šio rudens naujienos – „Lašų duonos“ iš Rokiškio rajono gaminami grikių miltų šakočiai ir panettone pyragai su spanguolėmis, įmonės „Maži mamutai“ gaminami įvairiausi pagardai – čatniai, karamelė, karamelizuotų svogūnų, agurkų pagardai, rankų darbo ledinukai. Pradėta prekiauti ir namų kvapais, žvakėmis, o paskutinė naujiena – kojinės su Tauragės atributika. 

Dar viena sparčiai populiarėjanti prekė – dovanų dėžutės, kurios pirkėjams surenkamos pagal jų pageidavimus. J. Visockienė pastebi, kad žmonės, rinkdamiesi dėžutės turinį, pastaruoju metu nori itin kokybiškų produktų, ypač jei tai dovana artimam žmogui.

– Jei perkama dovana mamai ar tėčiui, dažnai pasakoma, kad kaina nesvarbu, svarbu, kad būtų kas geriausia, – pabrėžia ji.

Skonio dovanos buvo paklausios ir ankstesniais metais, tačiau verslininkė prisipažįsta nesitikėjusi, kad jos taip išpopuliarės. Pernai per Kalėdas prekių joms net pritrūko, tad šiemet pasiruošta iš anksto. Tiesa, pačios dovanų dėžutės brango dvigubai, tačiau klientams jos pabrango tik simboliškai.

Džiaugsmas akims – kalėdinis traukinukas

„Šaukštelio studija“ ir pernai Kalėdoms buvo pasipuošusi įspūdingai – buvo įrengta eglučių alėja. Dovanoti gerą emociją ir sau, ir tauragiškiams norėjosi ir šiemet, tad Justina pasakoja, kad su talentingiausia Tauragės dekoratore „Auksine fėja“ dėl pastato dekoravimo susisiekusi dar rugsėjį. Traukinuko idėją pakišo jos sūnus, šiuo metu itin besidomįs traukiniais. Justina juokiasi, kad dabar kasdien atsiimant sūnų iš darželio jis reikalauja bent dukart pravažiuoti pro traukinuką – vis negali juo atsidžiaugti.

Nuotrauka
saukstelio studija
„Šaukštelio studijos“ nuotrauka

– Džiugina jis ir praeivių akis, matom, kad neretai fotosesijos vyksta prie traukinuko, ir darželinukų jau ne viena grupė buvo atėjusi. Ir labai daug gražių atsiliepimų girdėjau, – pasakoja verslininkė. 

Paklausta, ko palinkėtų tauragiškiams, J. Visockienė nedaugžodžiauja – nors kovidas praėjo, ji sako labai daug galvojusi apie sveikatą, tai jautriausia tema. 

– Tai ir būtų didžiausias linkėjimas: rūpinkimės savo sveikata, mylėkime save, skirkime daugiau laiko sau ir šeimai. Būkime laimingi! – linkėjo J. Visockienė.

Užs. Nr. 112

 

Nuotrauka
lidl
Įkelta:
prieš 1 valanda
„Tai buvo vienintelis CV, kurį kada siunčiau darbdaviui, o dabar įmonėje skaičiuoju jau vienuoliktus metus“, – sako „Lidl Lietuva“ Kauno Regioninės bendrovės vadovas Mantas. Įkvepiančia istorija pasidalinęs ilgametis darbuotojas teigia, kad jį labiausiai motyvuoja įmonės tarptautiškumas, karjeros galimybės ir palankios sąlygos tobulėjimui.
Nuotrauka
geo
Įkelta:
prieš 1 valanda
Svarstote apie geoterminio šildymo galimybes savo namuose? Geoterminis šildymas yra puikus pasirinkimas pažangiam ir apie ateitį galvojančiam vartotojui, kuris moka priimti tinkamą sprendimą. Toliau skaitydami sužinosite, kodėl įsirengti geoterminį šildymą tikrai verta ir kokie yra šio šilumos išgavimo būdo privalumai.
Nuotrauka
baidares
Įkelta:
prieš 1 valanda
Tie, kas mėgsta plaukti baidarėmis, puikiai žino, kokia nuostabi ir kiek daug nepaprastų potyrių žadanti tai veikla. Plaukiant baidarėmis laukia nuostabus laikas su draugais ar šeima, o galbūt bendradarbių kolektyvu. Pro akis iš lėto slenka gražūs gamtos vaizdai ir kintantys kraštovaizdžiai, vanduo maloniai gaivina, ypač karštos vasaros dienos metu. Vyrauja puiki nuotaika ir geros emocijos dalinantis bendromis akimirkomis.
Nuotrauka
karate
Įkelta:
prieš 1 valanda
Ar kada nors svajojote apie kovos menus? Jeigu taip – metas pradėti su karate do. Karate do yra puiki kelio pradžia norintiems lavinti savo kūną, protą ir sielą, įgyti naujų įgūdžių. Kovos menų treniruotės ypač vertingos vaikams, kurie dar tik pradeda savo gyvenimo kelią ir asmenybės ugdymą. Jiems tai bus puiki pagalbinė priemonė ne tik savigynai, bet ir viso gyvenimo harmonijai, naujų fizinių, psichologinių ir socialinių įgūdžių lavinimui.
Nuotrauka
langai
Įkelta:
2023-12-06
Siekiant sutaupyti šilumos kaštus, būtina atidžiai pasirinkti namų langus. Prie to prisideda ir A++ energinio naudingumo langai, kurie ne tik užtikrina patogią gyvenamąją aplinką, bet ir ženkliai sumažina šildymo sąnaudas. Tai – ilgainiui atsiperkanti investicija (skaityti plačiau).
Nuotrauka
lidl
Įkelta:
2023-12-01
Artėjant didžiausioms metų šventėms, „Lidl Lietuva“ tradiciškai pasveikins savo darbuotojus ir jų vaikus. Šiemet kolektyvo narius ir jų atžalas džiugins saldžios staigmenos, žaidimai ir 100 eurų vertės „Lidl“ dovanų kortelės apsipirkimui. Dovanos yra ne vienintelė gera žinia darbuotojams – nuo Naujųjų metų įmonė didins atlyginimus parduotuvių ir logistikos centro darbuotojams, darbo užmokestis jiems augs nuo 4 iki 9 procentų.
Nuotrauka
tvarios energijos diena
Įkelta:
2023-11-27
Šių metų gegužę Tauragėje įsikūręs analogų Lietuvoje neturintis energetinių patarimų resursų centras lapkričio 28 d. organizuoja Tvarios energijos dieną. Energetinių patarimų resursų centro steigėjai kviečia tauragiškius padiskutuoti su ekspertais. Jei turite klausimų apie renovaciją ir norite sužinoti daugiau apie saulės elektrinių įsirengimą, ateikite!
Nuotrauka
paskolos
Įkelta:
2023-11-24
Su vienokio ar kitokio tipo paskolomis savo gyvenime susiduria dažnas asmuo. Įprastai daugiausiai klausimų sukelia noras įsigyti nuosavą būstą. Kita vertus, daliai žmonių taip pat aktualios vartojimo paskolos arba greitieji kreditai. Taigi, pristatome trumpą straipsnį su svarbiausia informacija, kurią žinoti reikėtų kiekvienam, norinčiam pasiskolinti. 
Nuotrauka
gydytojas
Įkelta:
2023-11-23
Pakoreguoti savo krūtinę šiuo metu labai paprasta. Žinoma, kad tam pasirenkamas krūtinės didinimas, pagal poreikius – pakėlimas. Galimas ir mažinimas. Kadangi tai yra jau gana seniai atliekama plastinė operacija – ištobulinta maksimaliai, dėl konkurencijos – kaina priimtina daugeliui.
Nuotrauka
teledu
Įkelta:
2023-11-16
Mobiliojo ryšio operatorius „Tele2“ visoms Lietuvos mokykloms, besinaudojančioms operatoriaus interneto paslaugomis, dovanoja nemokamą interneto apsaugos paslaugą. Tinklo lygiu veikiantis saugumo produktas blokuoja prieigą prie užkrėstų interneto puslapių, aptinka ir apsaugo nuo įvairių kibernetinių grėsmių, suteikia galimybę filtruoti paaugliams ir vaikams žalingą turinį bei apsaugo jautrią naudotojų informaciją.
Nuotrauka
namas
Įkelta:
2023-11-14
Šaltuoju metu opiausia apkalbų tema tampa – namų šildymas. Nuosavuose namuose gyvenantys ir taip turi nemažai sodo priežiūros ir namų rūpesčių, o čia dar malkų ar kito kuro paruošimas visam šildymo sezonui. Tad nenuostabu, kad esant galimybei pasirinkti šildymo būdą, kiekvienas pirmiausiai mąsto apie ekonomiškumą ir patogumą.
Nuotrauka
mokesciai
Įkelta:
2023-11-10
2024-ieji Lietuvai bus svarbių pasirinkimų metai – laukia ne tik LR Prezidento, Europos parlamento ir LR Seimo rinkimai, bet ir referendumas dėl pilietybės išsaugojimą apibrėžiančio LR Konstitucijos 12 straipsnio keitimo. Jis vyks kartus su prezidento rinkimais gegužės 12 d. ir nulems, ar kitos Lietuvai draugiškos šalies pilietybę įgyjantys lietuviai galės išsaugoti Lietuvos pasą. 
Nuotrauka
foto
Įkelta:
2023-10-27
Lietuviški filmai, kaip bebūtų liūdna, daugeliu atvejų yra aukojami komercijos drakonui. Atkūrus Nepriklausomybę, lietuviškasis vaidybinis kinas patyrė vertybių perkainavimo bangą, kurį laiką net buvo atsidūręs tarsi komos būsenoje. Paskui pradėjo kaltis nauji šios meno rūšies daigeliai, tikintis svaiginančių kino industrijos pelnų ir priartėjimo prie vakarietiškų standartų.
Nuotrauka
multi
Įkelta:
2023-10-25
Kondicionieriai suteikia namams, biurui ar kitokios paskirties patalpoms daugiau komforto, siekiant reguliuoti ir palaikyti patalpoje tinkamą oro temperatūrą. Jeigu ieškote sau tinkamo kondicionieriaus, verta pasvarstyti apie Multi-Split kondicionierių. Norite sužinoti daugiau? Šiame straipsnyje pateiksime pagrindinius šio kondicionieriaus privalumus.
Nuotrauka
paspirtukas
Įkelta:
2023-10-25
Šiuo metu ypač išpopuliarėjo elektrinės susisiekimo priemonės. Vis dažniau nuvykti iš vienos vietos į kitą pasirenkamas elektrinis dviratis ar paspirtukas. Pastarasis yra labai kompaktiška ir ypač populiari susisiekimo priemonė. Tačiau nors ir apie paspirtuko vairuotojus dažnai atsiliepiama kaip apie nenaudėlius, trukdančius kitiems eismo dalyviams, pabrėžtina tai, kad pavojingas situacijas sukelia jo vairuotojas, o ne pats paspirtukas savaime. Vis dėlto, ši transporto priemonė turi ir nemažai privalumų miesto gyventojams. Čia trumpai ir apžvelgsime pagrindinius patogumo kriterijus.
Nuotrauka
užuolaidos
Įkelta:
2023-10-25
Reguliarus valymas yra būtinas, kad užuolaidos atrodytų naujos, gražios ir švarios. Laikui bėgant ant užuolaidų gali kauptis dulkės ir nešvarumai, todėl audinys gali pakeisti spalvą ir pasižeisti. Norint to išvengti, užuolaidas rekomenduojama reguliariai valyti minkštu šepečiu arba siurbti šepetėlio priedu. Be to, užuolaidas reikia skalbti arba sausai valyti pagal gamintojo instrukcijas, kad pašalintumėte visus susikaupusius nešvarumus ar dėmes. Taip užuolaidos ne tik atrodys šviežios, bet ir prailgins jų tarnavimo laiką. Užuolaidų valymo paslaugas atlieka daugybė įmonių, pavyzdžiui https://nevark.lt/paslauga/uzuolaidu-valymas/, tad šią paslaugą atliekančią įmonę rasite lengvai.
Nuotrauka
lidl
Įkelta:
2023-10-23
Atvėsus orams ir daugėjant sergančių peršalimo ligomis, „Lidl Lietuva“ tradiciškai savo darbuotojams išdalins imunitetą stiprinančius vitaminų ir maisto papildų rinkinius. Šiuos  rinkinius įmonė darbuotojams skirs jau ketvirtus metus iš eilės. „Lidl Lietuva“ darbuotojai taip pat penktus metus iš eilės yra draudžiami papildomu sveikatos draudimu, kviečiami nemokamai skiepytis nuo gripo ir skatinami rūpintis savo emocine sveikata.
Nuotrauka
plaukeliai
Įkelta:
2023-10-19
Kai kurių kūno zonų depiliavimas yra tikrai ne naujiena grožio pasaulyje. Kone kiekviena moteris (beje, vis daugiau ir vyrų!) kas kelias dienas naudoja skutimosi peiliukus, depiliacinius kremus ar kitas namų sąlygomis tinkamas naudoti priemones, kad efektyviai atsikratytų nepageidaujamų plaukelių pažastų, bikinio, kojų srityje ar kitose kūno vietose. Tik štai tas efektyvumas paprastai labai trumpas – plaukeliai atauga jau po poros dienų. Štai kodėl tokia populiari tapo lazerinė plaukelių šalinimo procedūra. Tiesa, jos neišbandžiusieji turi įvairių dvejonių, iš kurių dažniausia, kad procedūra gali būti žalinga. Ar tikrai?
Nuotrauka
auto
Įkelta:
2023-10-11
Kai temperatūra lauke pradeda kristi ir pasirodo pirmasis sniegas, vėl iškyla senos diskusijos: geriau žieminės ar universalios padangos? Tinkamų padangų pasirinkimas savo automobiliui gali labai paveikti jūsų saugumą ir vairavimo malonumą žiemos mėnesiais. Tad kviečiame pažvelgti į skirtumus tarp žieminių ir universalių padangų, kad galėtumėte priimti teisingą sprendimą.
Nuotrauka
mada
Freepik.com nuotrauka 
Įkelta:
2023-10-10
Mados prekių ženklų elektroninio pašto marketingas yra neįtikėtinai galingas, nes tai vienas ekonomiškiausių būdų pasiekti ir sudominti tikslinę auditoriją. Apskaičiuota, kad iki 2025 metų, visame pasaulyje bus daugiau nei 4,6 milijardo vartotojų. Su tokia platforma kaip Smaily, kuri siūlo patikimus el. pašto rinkodaros įrankius, pritaikytus prekės ženklo poreikiams, nenuostabu, kad mados prekių ženklai mato elektroninio pašto rinkodarą kaip pagrindinį ir fundamentalų būdą pritraukti, auginti ir paversti savo auditoriją į pirkėjus. Ir atsižvelgiant į investicijų grąžą, kuomet galite tikėtis uždirbti 44$ už kiekvieną išleistą 1$ - elektroninio pašto rinkodara tampa vienu įdomiausių ir patraukliausių bet kokio verslo kanalų.
Nuotrauka
dantistai
Įkelta:
2023-09-27
Kaip žinia, edontologas yra specialistas, kuris atlieka  dantų šaknų kanalų gydymą. Visgi, taip pat nesunku pastebėti, kad dantų šaknų kanalų gydymas yra tai, ko daugeliui norėtųsi išvengti. Dėmesį reikia atkreipti į tai, kad tuo atveju, jeigu bus kartojami tam tikri kasdieniai ir nekasdieniai veiksmai, tai iš tiesų bus galima sumažinti dantų šaknų kanalų žaidimų tikimybę ir išvengti šio gydymo. Taigi, ką reikėtų daryti?