Tauragės medikai pradedami skiepyti antrąja vakcinos doze
Įkelta:
2021-01-20
Nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Aprašymas

Šiandien bus pradėta skiepyti antrąja vakcinos doze. Autorės nuotrauka

Vakar vykusiame savivaldybės Ekstremalių situacijų operacijų centro (ESOC) posėdyje aptarta situacija rajone. Nors susirgimų koronavirusu skaičiai mažėja, ligoninėje COVID-19 poskyriuose ligonių skaičius šoktelėjo aukštyn. Bet džiugi žinia, kad šiandien medikai bus pradėti skiepyti antrąja doze.

Praėjusią savaitę, kaip informavo ligoninės direktorius Liutauras Indriuška, mobiliajame punkte apsilankė 103 gyventojai, didžioji dalis jų – tauragiškiai. Punktas dirbo 5 dienas per savaitę. Kadangi mažėja  besitiriančiųjų skaičius, tad šią savaitę punktas dirba po dvi valandas kasdien.

– Bet registracija pildosi vangiai. Jei anksčiau buvo galimybė vienai ar dviem dienoms į priekį užsiregistruoti, tai šiuo metu, perkopus pusiaudienį, vietų yra ir dabar, – antradienį posėdžio metu kalbėjo L. Indriuška.

Pasak ligoninės direktoriaus, šiuo metu vyrauja tendencija, kurios galėtų ir nebūti – į punktą neatvyksta 30 proc. užsiregistravusiųjų.

– Gal įtakos turėjo užpustyti keliai, šalčiai. Tikėkimės, kad tik tai, nes neatvykusieji užima kitų žmonių vietas, – teigė L. Indriuška.

Iš 17 patikrintų ligoninės darbuotojų teigiamas tyrimo atsakymas patvirtintas trims. Iš 12-os tikrintų ligoninės pacientų daugiau nei pusei nustatytas teigiamas tyrimas.

– Gal įtakos turėjo užpustyti keliai, šalčiai. Tikėkimės, kad tik tai, nes neatvykusieji užima kitų žmonių vietas, – teigė L. Indriuška.

Sergančių ligoninės darbuotojų žymiai sumažėję – 9 su žyma COVID-19, vienas – saviizoliacijoje. Dėl kitų ligų ligoninėje nedirba dar 19 darbuotojų.

Jei sergančių darbuotojų ligoninėje mažėja, tokios pačios tendencijos vadovas negalėjo patvirtinti kalbėdamas apie pacientus.

Jei koronavirusu sergančiųjų ligoninėje vidutiniškai būdavo 30–35, tai šiuo metu, pasak ligoninės vadovo, ligonių skaičius šoktelėjo iki 42, 3 iš jų gydomi reanimacinėse palatose.

Šiandien bus pradėti skiepyti medikai antruoju skiepu. Ir skiepijami bus tik tie, kuriems reikia antrojo skiepo. Likutis, pasak L. Indriuškos, bus grąžinamas į Klaipėdos ligoninę. Tauragę šiandien turi pasiekti 108 vakcinos dozės.

– Buteliukų mažiau, nes yra leidimas iš vieno buteliuko skiepyti ne penkias, o šešias dozes. Kiek kalbėta su kitomis įstaigomis, kurios skiepijimą pradėjo anksčiau, to kiekio pakanka, tad problemų nėra, – informavo L.Indriuška.

Atsakydamas į ESOC vadovo Tomo Raulinavičiaus klausimą, kaip jaučiasi pirmieji paskiepyti medikai, ligoninės vadovas patikino, kad neigiamų, negatyvių reakcijų nebuvo fiksuota.

Vakcinacijos rajone koordinatorė Aušra Kulikauskienė posėdyje informavo, kad šią ir praeitą savaitę gauta 252 vienetai vakcinos.

Antradienio duomenimis, jau suskiepytos 192 vakcinos. Dar 60 vakcinų keliaus į Skaudvilės slaugos ligoninę ir Adakavo socialinių paslaugų namus.

Nuotrauka
Vytauto gatvė
Įkelta:
prieš 1 dieną
Pandemijos metu užsidarė ne vienas verslas, skelbimų portaluose daugėja skelbimų apie parduodamas patalpas. Kaip atrodys Tauragė po pandemijos? Įžvalgomis paprašėme pasidalinti verslo atstovą, nekilnojamojo turto analitiką ir medikę. Dalis prognozių – teigiamos.
Nuotrauka
Asociatyvi NVSC nuotrauka
Įkelta:
2021-02-23
​​​​​​​Kaip skelbia Statistikos departamentas, vasario 22-ąją šalyje nustatyti 482 CIVID-19 susirgimai, mirė 7 žmonės. Tauragėje praėjusią parą nustatytas vienas susirgimas, vienas žmogus mirė.
Nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2021-02-22
Per praėjusią parą Lietuvoje patvirtinti 263 nauji koronaviruso atvejai, pranešė Statistikos departamentas. Mirė dar 6 žmonės. Tauragėje virusas nustatytas 3 žmonėms. Statistikos departamentas pažymi, kad Lietuvoje prasideda trečioji pandemijos banga.
Nuotrauka
Asociatyvi NVSC nuotrauka
Įkelta:
2021-02-20
Reikšmingas pokytis palies vežėjus: nuo šiol jiems bus privaloma izoliacija, išskyrus atvejus, kai jie tik pristato ar pasiima krovinį arba vyksta tranzitu per mūsų šalį. Šie pakeitimai įsigalioja nuo pirmadienio, vasario 22-osios.
Nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2021-02-20
Kaip skelbia Statistikos departamentas, vasario 19-ąją šalyje nustatytas 561 CIVID-19 susirgimas, mirė dar 15 žmonių. Tauragėje praėjusią parą nustatyti 4 susirgimai.
Nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2021-02-19
Vakar ir šiandien Tauragėje jau paskiepyti 178 senjorai. Skiepyti pradėta nuo vyriausiųjų – 80 m. ir vyresnių. Skiepo laukiantiems gyventojams niekur nereikia kreiptis ir teirautis dėl skiepo, nes jie yra įtraukti į sąrašus ir sulauks skambučio, kad yra kviečiami skiepytis.
Nuotrauka
punktas
Įkelta:
2021-02-19
Savaitės pradžioje į posėdį rinkosi savivaldybės Ekstremalių situacijų operacijų centras. Posėdyje konstatuota, kad daugiausia karantino reikalavimų pažeidimų nustatoma dėl skirtingų namų ūkio narių buvimo kartu. Koronavirusas pasitraukė iš socialinių paslaugų įstaigų, kuriose baigiamas skiepijimo procesas. Šią savaitę jau šiek tiek aktyviau registruojasi profilaktiniams tyrimams nuo pirmadienio pradėjusių dirbti mažų parduotuvių darbuotojai ir paslaugas teikiantys asmenys. Rekomendacija profilaktiškai išsitirti siūlyta kartu su karantino reikalavimų atlaisvinimu.   
Nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2021-02-18
Vakar posėdžiavusi vyriausybė karantino reikalavimų švelninimų nesvarstė – klausimas atidėtas kitai savaitei. Be to, premjerė Ingrida Šimonytė pranešė, kad karantinas greičiausiai bus pratęstas ir po kovo 1-osios. Dabar karantinas galioja iki vasario pabaigos.  
Nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2021-02-16
Per praėjusią parą Lietuvoje patvirtinta 300 naujų koronaviruso atvejų, pranešė Statistikos departamentas, 10 žmonių mirė. Tauragėje nustatytas1 susirgimo atvejis, 2 žmonės mirė. Pastarųjų 14 dienų sergamumas koronavirusine infekcija 100 tūkst. gyventojų siekia 257,4 atvejo. Iš viso Lietuvoje nuo pandemijos pradžios COVID-19 susirgo 191 tūkst. 264 žmonės.
Nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2021-02-13
Tauragėje vasario 12-ąją nenustatytas nė vienas naujas COVID-19 susirgimo atvejis. Statistikos departamento duomenimis, per praėjusią parą Lietuvoje nustatyta 510 naujų koronaviruso atvejų, 17 žmonių mirė.
Nuotrauka
grožio salonas kirpykla
Įkelta:
2021-02-12
Trečiadienį Vyriausybė pritarė laipsniško karantino ribojimų keitimo planui. Karantino ribojimai bus švelninami tiek savivaldybių, tiek nacionaliniu lygiu, atsižvelgiant į pasikeitusią epidemiologinę situaciją. Jau pirmadienį darbą galės pradėti grožio salonai, bus galima atidaryti nedideles parduotuves, leidžiami ir fizinio aktyvumo užsiėmimai lauke. Tiesa, numatyta nemažai reikalavimų.
Nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2021-02-11
iandien, ketvirtadienį, pradėti vakcinuoti rajono ugdymo įstaigų darbuotojai. Pirmiausiai skiepijami ikimokyklinių, priešmokyklinių ir pradinių klasių pedagogai. Iš viso tokių sąraše – per 300.