sokiai
2023-03-28
Šiaulių arenoje surengtame Lietuvos standartinių ir Lotynų Amerikos sportinių šokių čempionate tauragiškių Agotos Marozaitės ir Mato Paupario pora, atstovaujanti šokių klubui „Dance life“ jaunių klasėje Lotynų Amerikos šokių programoje tapo vicečempionais ir į Tauragę parvežė sidabro medalius. „Dance life“ klubui tai pirmasis tokio aukšto lygio įvertinimas. Kaip tie medaliai „nukalami“, papasakojo klubo treneris Justas Bareišis. 
Asmeninio albumo nuotrauka
2023-03-25
Iš Žygaičių miestelio kilusi ir šiuo metu Tauragėje gyvenanti  Iveta Lešinskytė ne kartą tapo Lietuvos moterų bokso čempione. Boksininkė ne tik sportuoja, tarnauja kariuomenėje, bet ir mokosi Lietuvos sporto universitete. Sportu nuo 16 metų besidominti moteris jau daugiau nei dešimtmetį nekeičia mylimos sporto šakos ir toliau tobulinasi bei stiprėja.
kesciu teatras
2023-03-19
Jau trečiuoju spektakliu besididžiuojantis Tauragės kultūros centro Kęsčių skyriaus mėgėjų teatras neplanuoja sustoti – jau kuriamas scenarijus dar vienam. Po Tauragės ir kaimynines savivaldybes keliaujanti aštuonių žmonių trupė surenka pilnas bendruomenių sales – norinčiųjų pamatyti spektaklį netrūksta.
zygaiciai
2023-03-17
Antradienį Žygaičių universaliame daugiafunkciniame centre rinkosi vietos gyventojai. Problema, dėl kurios jie susirinko, opi daugeliui nevairuojančių asmenų – autobusais pasiekti Šilutę nėra galimybės, tad gyventojai prašo grąžinti senąjį autobusų grafiką, galiojusį iki praėjusių metų rugsėjo 1-osios. 
keliai
2023-03-14
Prasidėjus malkų ruošimui ateinančiam šildymo sezonui daugiau dėmesio skiriama kertantiems medžius ir vežantiems medieną. Dažnai po apvaliosios medienos vežimo keliai lieka išvažinėti ir lengvuoju automobiliu sunkiai įveikiami. Savivaldybės administracijos direktorei Gintarei Rakauskienei pasirašius įsakymą dėl medienos gabenimo apribojimų primenama, kad, kaip ir kiekvienais metais, apie planuojamą apvaliosios medienos gabenimą miško keliais reikia informuoti seniūniją. Vieni seniūnai džiaugiasi žmonių atsakingumu, o kiti visgi susiduria su problemomis.
oplankio dvaras
2023-03-02
Istoriją menantis kažkada buvęs didingas Oplankio dvaras yra avarinės būklės, tačiau iš mažų detalių galima pastebėti, kad dvaro būta prabangaus. Apleistame, vietomis be langų, stogo ir nutrupėjusiomis sienomis pastate vis dar gyvena dvi šeimos.
kariai
2023-02-28
Antradienį vyko iškilminga Lietuvos kariuomenės Lietuvos didžiojo etmono Jono Karolio Chodkevičiaus pėstininkų brigados „Žemaitija“, Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio pėstininkų bataliono nuolatinės privalomosios pradinės karo tarnybos karių išleidimo į atsargas ceremonija. Su nuolatine privalomąja pradine karo tarnyba atsisveikino ir Lietuvos kariuomenės rezervu tapo per 360 karių.
ukininku protestas
2023-02-28
Praėjusios savaitės pradžioje Kęsčių bendruomenės namuose rinkosi Tauragės rajono ūkininkai, norintys spręsti pienininkystės ūkio krizę. Nuo vasario 6-osios dėl smarkiai kritusių pieno supirkimo kainų ūkininkai nenuleidžia rankų ir svarsto, kaip elgtis toliau. Savo pyktį ir žemaitišką užsispyrimą ūkininkai rodė pirmosiomis protesto dienomis leisdami pieną į kanalizaciją, išliedami jį laukuose bei dalindami gyventojams. Ieškodami išeities, jie ketina jau netrukus įkurti 8 ūkių kooperatyvą.
Užgavėnių linksmybės Tauragėje
2023-02-24
Antradienį mieste ne vienas sukluso išgirdęs linksmą muziką, pamatęs šėlstančius persirengėlius. Tauragės kultūros centro kolektyvas nuotaiką kėlė nuo pat ryto – Užgavėnių šventę pradėję „Blūdnasčiu“ Centro turguje, vėliau keliavo per įstaigas, o vakare įsikūrė prie Tauragės kultūros centro – kepė blynus, šoko, degino Morę.
„Maisto bankas“ įsikūrė Paberžių gatvėje
2023-02-22
Tauragės rajone daugėjant paramos prašančių žmonių prireikė „Maisto banko“ padalinį. Jis  atidarytas pernai lapkritį. Paramą Tauragės rajone gauna netoli 100 žmonių, o savanoriauti ir padėti nepasiturintiems mielai prisijungia gimnazistai bei kiti miesto gyventojai.